Тепер фото стануть ще кращими. З iOS 13.2. iPhone 11 отримає функцію Deep Fusion

  86

  Ті, хто має доступ до бета-версії iOS для розробників, можуть почати тестування Deep Fusion вже зараз.

  Під час презентації новинок Apple минулого місяця, коли компанія представила лінійку смартфонів iPhone 11, також була анонсована нова технологія камери під назвою Deep Fusion.

  Остання використовує машинне навчання для обробки знімків, оптимізації текстур, зменшення шумів і поліпшення загальної якості знімків. Суть роботи технології полягає в тому, що ще до того, як ви натиснете на кнопку затвора, камера вже зробить чотири знімки. Після цього будуть зроблені ще чотири фотографії. Потім кращі моменти з усіх знімків будуть об’єднані в одну фотографію максимально можливої якості в HDR.

  Фотографії, що виходять в результаті, виглядають дуже деталізовано, чітко і природно. Система штучного інтелекту буде аналізувати отримане зображення і обробляти його по-різному в залежності від того, чи йде мова про небо, листя або шкіру.

  Ця функція поки недоступна на нових смартфонах, однак тепер стало відомо, що Deep Fusion з’явиться в оновленні iOS 13.2. Більш того, ті, хто має доступ до бета-версії iOS для розробників, можуть почати тестування Deep Fusion вже зараз. Ті, хто є користувачем публічної бета-версії, зовсім скоро зможуть випробувати цю функцію.

  Джерело: GSM Arena


  • не пропусти

  • магазин