Нові подробиці про Pixel 4 XL від тих, хто вже встиг випробувати флагман в дії

  219

  Ми вже розповідали вам про дизайн і характеристики серії Google Pixel 4. Обговорили європейські цінники на новинки, і ви могли бачити в мережі перші огляди пристроїв.

  Але витоки, схоже, не вичерпаються до офіційної презентації пристроїв: в мережі з’явилися нові подробиці про Pixel 4 XL від тих, хто встиг вже випробувати флагман в дії.

  Відомостями про пристрій поділився сайт Nextrift, який встиг роздобути ще не анонсований смартфон. Перше, про що вирішили розповісти журналісти, так це про оформлення задньої панелі. За їх словами, тильна кришка виготовлена зі скла з матовим відтінком. Підтвердило джерело і установку дисплея діагоналлю 6,23 дюйма з кадровою частотою 90 Гц.

  Джерело вказує на те, що єдиним способом аутентифікації користувача буде функція Face Unlock, яка функціонально дуже нагадує систему Face ID від Apple.

  Так, функція розблокування по обличчю не тільки дозволить отримати доступ до пристрою, але її можна налаштувати на роботу з додатками і для оплати товарів. Працювати Face Unlock буде навіть в темряві.

  Влаштували співробітники Nextrift тест камері Pixel 4 XL, а також порівняли її роботу з Samsung Galaxy S10+. Можливості флагмана Google їх вразили і, на їхню думку, він перевершив конкурента по деталізації та передачі кольору.

  Але вони відзначили, що їм в руки потрапив тестовий зразок з ще «сирим» програмним забезпеченням, тому ще рано говорити про коректність проведеного тесту камери.

  Джерело: nextrift.com


  • не пропусти

  • магазин