В Xiaomi назвали новини про вартість Mi 9 Pro 5G фейком. Насправді апарат буде дорожчим

  89

  Смартфон точно не купити за $ 500.

  Вчора з’явилися перші подробиці про ціну нового флагмана Xiaomi – Mi 9 Pro 5G: глава компанії натякнув, що апарат виявиться набагато дорожчим за Mi 9, і з’явилося припущення, що вартість стартує з позначки приблизно $570. Що для моделі, оснащеної модемом 5G в усіх конфігураціях, не так і дорого. Але сьогодні раптом з’явився тизер, який обіцяє навіть нижчу вартість. Природно, в самій Xiaomi не втрималися, щоб не прокоментувати свіжі «подробиці».

  Коментар Сюя Цзеюня, головного менеджера PR-служби Xiaomi, виявився коротким і різким: «Очевидно фальшивка». Так що не потрібно сподіватися, що купити Mi 9 Pro 5G можна буде за $500, цього не буде. Апарат виявиться дорожчим.

  На те, що опублікований тизер виявився фальшивкою, вказує й інший факт: надійне джерело опублікувало конфігурації моделі, і в них немає версії з 128 ГБ флеш-пам’яті, в той час як на зображенні вона фігурує. Xiaomi запропонує Mi 9 Pro 5G у двох варіантах: з 8 і 12 ГБ ОЗУ, причому в обох випадках обсяг флеш-пам’яті – 256 ГБ. Напевно пізніше вийде модель і з 512 ГБ ОЗУ, як в Redmi K20 Pro Premium, але на початковому етапі такої версії не буде.

  Нагадаємо, Xiaomi Mi 9 Pro 5G представлять вже завтра, а в продаж апарат надійде 1 жовтня. Модель вийшла дуже цікавою: вона оснащена гучним динаміком, підтримує Bluetooth LHDC і 150 варіантів вібрації. Автономність Mi 9 Pro 5G вища, ніж у звичайного Mi 9, реалізована підтримка електронних документів eID і функція відкривання авто. А ще обіцяні дуже якісні матеріали корпусу.

  Джерело: ITHome


  • не пропусти

  • магазин