Nintendo Switch Lite надійшла в продаж

  81

  Компанія Nintendo офіційно розпочала продаж своєї нової портативної консолі Switch Lite. Вартість новинки $199, що на $100 менше Switch.

  Пристрій доступний в жовтому, сірому і бірюзовому кольорах, а також дещо поступається оригінальній портативній консолі Switch в певних можливостях. Наприклад, у нової приставки немає вібрації, інфрачервоної камери, підтримки Nintendo Labo, функції підключення до док-станції і знімних джой-конів. Це повністю мобільний пристрій, який призначений для тих геймерів, які давно хотіли доторкнутися до ігор Nintendo, але не могли собі дозволити оригінальну приставку Nintendo Switch.

  Варто відзначити, що крім вищезгаданих обмежень ніяких недоліків у Nintendo Switch Lite немає. Ви можете запускати ті ж ігри, що і на оригінальній консолі, запускати проекти в локальному або мережевому мультиплеєрі, користуватися стандартним магазином додатків і так далі. Більш того, битися в мультиплеєрі можна навіть з тими користувачами, які придбали собі оригінальну флагманську консоль Nintendo Switch, що робить новинку ще більш універсальним продуктом. Звичайно, для деяких ігор все ж потрібно буде окремо придбати фірмові джой-кони, але вони потрібні не так уже й часто.

  На офіційному сайті компанії Nintendo є окрема сторінка з детальним і вельми зрозумілим порівнянням двох консолей. Вона дозволить користувачеві, який вирішив придбати японську портативну приставку, вибрати ту модель, яка йому найбільш цікава виходячи з вимог геймера і сценарієм використання продукту.

  Крім того, разом з релізом Lite-версії консолі в продаж надійшла і гра The Legend of Zelda: Link’s Awakening, яка доповнить список ексклюзивів Nintendo Switch.


  • не пропусти

  • магазин