Телевізори Honor мають надійти в продаж в Україні

  133

  Нещодавно бренд Honor, що належить компанії Huawei, представив свій перший телевізор Honor Vision. Ця новинка може з’явитись і на українському ринку.

  Наразі Honor асоціюється із смартфонами та натільними ґаджетами. Та, схоже, виробник взяв курс на розширення сфери діяльності.

  Як розповів віце-президент Honor Europe Сем Юан у коментарі gagadget.com, Honor Vision на фірмовій операційній системі Harmony, може надійти у продаж на українському ринку.

  У мене є для вас гарні новини. Український ринок – дуже важливий для нас. Зараз ми проводимо дослідження – що хочуть користувачі на локальному ринку. І ми готові пропонувати на вашому ринку всі наші нові рішення“, – розповів Сем Юан.

  Він також пояснив, чому бренд обрав саме телевізори для розвитку власної екосистеми. За його словами, саме телевізор є центром розумного будинку і за його допомогою можна керувати іншими розумними пристроями в будинку (камерами спостереження, освітленням, відтворенням звуку і відео тощо).

  Сьогодні телевізор – член сім’ї, який об’єднує людей. З його допомогою можна переглядати сімейні фотоальбоми, дивитися відео або робити відеодзвінки з великою кількістю людей біля екрану – таку можливість не дасть смартфон. Телевізор – це третій екран, після смартфона і планшета, якими все сьогодні користуються. Наш телевізор дає змогу транслювати контент зі смартфона навіть без установки додаткових додатків – досить NFC на телефоні“, – пояснив віце-президент Honor Europe.

  Джерело 24 Канал


  • не пропусти

  • магазин