Список смартфонів Samsung, які отримають оновлення для Android 10

  156

  Galaxy S8 і Note8 там відсутні.

  Вчора ми дізналися про те, що вже в жовтні Samsung запустить бета-тестування Android 10 для смартфонів Galaxy Note10 і Galaxy S10. З огляду на досвід минулого року, можна очікувати, що фінальна версія нової ОС вийде вже в листопаді.

  Тепер же у нас є, судячи з усього, офіційний список смартфонів і планшетів Samsung, які отримають Android 10. Звичайно, варто відзначити, що відсутність тієї чи іншої моделі в списку ще не означає, що оновлення вона точно не отримає, але все ж список великий, так що в першу чергу за основу треба брати саме його.

  Отже, як бачимо, в списку є багато смартфонів. Якщо точніше, їх тут 45, а ось планшетів лише чотири. Але тут варто відзначити, що в списку, наприклад, присутній представлений вчора Galaxy M30s, але відсутній Galaxy M10s, який також показали вчора. З важливого також можна виділити відсутність в списку флагманів 2017 року.

  Терміни виходу оновлень для тієї чи іншої моделі не вказані, але Samsung за 2019 рік показала, що вміє оновлювати свої смартфони дивовижними темпами.

  Джерело: AndroidPure


  • не пропусти

  • магазин