Американці готові платити за наступну модель смартфона Apple iPhone до 2400 доларів

  79

  Аналітики Simon-Kucher & Partners вважають, що Apple може легко збільшити свій прибуток, піднявши ціну iPhone.

  Дослідження, проведене компанією Simon-Kucher & Partners за участю 10 250 американських споживачів, виявило значний потенціал більш дорогих смартфонів Apple iPhone, ніж ті, які вийдуть цієї осені.

  Потенціал обумовлений, перш за все, високою готовністю молодих забезпечених покупців платити більший щомісячний внесок за пристрої з великим екраном.

  За словами аналітиків, «дослідження показало, що споживачі явно більше думають про щомісячні витрати, ніж про загальні витрати, тому Apple потрібно всього лише перевести клієнтів з їх максимальної сьогоднішньої ціни в 60,99 в місяць до наступного психологічного порогу 69,99 або навіть 99, 99 доларів в місяць ».

  В останньому випадку за умови дворічного контракту ціна складе майже 2400 доларів. Дослідження показало, що 10% споживачів, які розглядають можливість покупки нової моделі iPhone, готові заплатити за пристрій понад 2000 доларів, а 15% потенційних покупців згодні на ціну більш як 1800 доларів. Це значно більше, ніж очікувана ціна 1549 доларів за найдорожчу конфігурацію моделі 2019 року.

  Відзначимо, що вимога заплатити всю суму відразу зменшує частку тих, хто погодиться з ціною понад 1999 доларів, до 1%.


  • не пропусти

  • магазин