Додаток ZAO миттєво став вірусним, мільйони хочуть приміряти на себе образи зірок

  82

  ZAO – новий китайський додаток, що дозволяє замінити обличчя знаменитості на своє — за останні кілька днів став справжнім хітом з декількома мільйонами завантажень.

  ZEO вийшов в китайському сегменті App Store, за кілька годин додаток став вірусним. Згідно з інформацією від розробників в соціальній мережі Weibo, сервери ZAO не витримали різкого збільшення трафіку.

  За даними App Annie, фірми, яка відстежує завантаження програм по всьому світу, ZAO є безплатним додатком в китайському магазині iOS App Store з 1 вересня.

  Користувачі реєструються в ZEO за своїм номером телефону, завантажують свої фотографії або роблять звичайні селфі. Після чого вони можуть вибрати з цілого ряду відеороликів зі знаменитостями, на які можна накладати своє обличчя ділитися відеороликами з друзями.

  https://twitter.com/AllanXia/status/1168049059413643265

  У списку знаменитостей Леонардо Ді Капріо, Мерилін Монро, актори серіалу «Гра престолів», фільмів про «Гаррі Поттера» і багато інших.

  https://twitter.com/AllanXia/status/1168081219768045569

  На тлі стрімкого зростання популярності ZAO виникли питання про безпеку особистих даних і зображень. Справа в тому, що в одному з розділів користувацької угоди йдеться, що користувачі, які завантажують свої зображення в ZAO, погоджуються відмовитися від своїх прав на них і дозволити ZAO використовувати ці матеріали в маркетингових цілях.

  Розробники ZAO вже заявили, що розуміють занепокоєння людей з приводу питань конфіденційності, а також обіцяють виправити ці та інші пункти угоди про використання.


  • не пропусти

  • магазин