Нова версія Huawei Band 4e для любителів баскетболу і бігу доступна за $ 18

  89

  Передбачено спеціальне пристосування для кріплення Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition до ваших кросівок.

  10 серпня на конференції для розробників компанія Huawei представила Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition – нову версію свого популярного фітнес-браслета, особливістю якої став режим, спеціально розроблений для любителів баскетболу і спорту в цілому. Новинка доступна для попереднього замовлення за 18 доларів.

  Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition орієнтований на активні вправи, особливо на біг. За дизайном Huawei Band 4e схожий на Band 3e. Браслет отримав привабливий ремінець з поліаміду. Є також спеціальне пристосування для кріплення Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition до ваших кросівок для більш точного відстеження кроків. При носінні на зап’ясті, крім відстеження щоденних дій і якості сну, браслет повідомляє про повідомлення, вхідні дзвінки й має інші інтелектуальні функції, на зразок «Знайти мій телефон».

  Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition має 7 функцій моніторингу і аналізу даних, коли пристрій закріплено на кросівках. Зокрема, фіксується час контакту з землею, відхилення від курсу, частота і довжина кроків, кути повороту, розташування ніг і так далі. Всі ці дані повинні допомогти вам стати кращим в бігові.

  Нова функція «Баскетбольний моніторинг даних» дозволяє точно відстежувати баскетбольні дані і записувати такі дані, як вертикальний стрибок, час польоту, максимальна швидкість спринту і так далі.

  З точки зору часу автономної роботи Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition можна використовувати протягом 14 днів без підзарядки. Браслет можна не знімати в басейні або душі.


  • не пропусти

  • магазин