Є 108 Мп! Samsung представила датчик зображення ISOCELL Bright HMX роздільною здатністю 108 Мп для смартфонів, створений разом з Xiaomi

  75

  Масове виробництво сенсора стартує вже в цьому місяці.

  Як і очікувалося, сьогодні компанія Samsung офіційно представила датчик зображення роздільною здатністю 108 Мп для смартфонів. Він називається ISOCELL Bright HMX.

  Датчик примітний не тільки своєю роздільною здатністю, а й оптичним форматом – 1 / 1,33 дюйма. Хоча розмір пікселів в порівнянні з 64-мегапіксельним сенсором не змінився і становить колишні 0,8 мкм. Повідомляється, що такий сенсор захоплює набагато більше світла в умовах слабкого освітлення, ніж інші датчики меншого розміру.

  ISOCELL Bright HMX дозволяє робити фото роздільною здатністю 12032 x 9024 пікселів, а також записувати відео роздільною здатністю 6К (6016 x 3384) з частотою 30 к / с. Підтримується фірмова технологія об’єднання пікселів Tetracell для ще більшого захоплення світла (в цьому випадку розмір зображення знижується до 27 Мп), а також Smart-ISO, сенс якої безпосередньо відображає назва.

  «При розробці ISOCELL Bright HMX Xiaomi і Samsung тісно співпрацювали від ранньої стадії розробки до виробництва, в результаті чого було створено революційний датчик зображення роздільною здатністю 108 Мп» – так прокоментував новинку президент Xiaomi Лін Бін (Lin Bin).

  Це ще раз підтверджує той факт, що першим смартфоном з ISOCELL Bright HMX буде якась модель Xiaomi. З огляду на те, що масове виробництво датчика стартує вже в поточному місяці, компанія цілком встигає застосувати його в прийдешньому Xiaomi Mi Mix 4.


  • не пропусти

  • магазин