Google випустила шосту, заключну бета-версію Android 10 Q

  198

  Стабільна фінальна версія Android 10 очікується в кінці серпня.

  Компанія Google почала поширення шостої, фінальної бета-версії операційної системи Android 10 Q для смартфонів сімейства Google Pixel.

  На всіх пристроях Google Pixel, на яких вже встановлена бета-версія, нова версія встановлюється досить швидко. Змін не так багато, в основному виправлені деякі помилки з попередньої бета-версії, але є елементи, які потрібно виділити.

  Для розробників остання бета-версія Android Q містить останні версії образів систем для пристроїв Pixel і емулятора Android, а також фінальний API 29 SDK. У цьому SDK є всі необхідні інструменти для розробки додатків, сумісних з Android Q. Так що розробники додатків вже можуть приступити до роботи.

  Для користувачів були зроблені «поліпшення в системі навігації за жестами на основі відгуків користувачів». Доданий параметр, який дозволяє налаштувати чутливість для жесту «Назад».

  Варто звернути увагу на те, що в бета-версії залишилися деякі відомі помилки, які, як очікується, будуть виправлені в стабільній версії. Іноді в налаштуваннях з’являється текст «null» при використанні пошукової системи; деякі веб-додатки працюють некоректно; екран мерехтить при спробі викласти огляд в Google Play; білий текст з’являється на білому тлі в пошуку Google, коли включений темний режим.

  Поки оновлення доступне для Pixel, в найближчі дні бета-версія стане доступна на інших пристроях. Стабільна фінальна версія Android 10 очікується в кінці серпня.


  • не пропусти

  • магазин