Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора – одне з тих місць

561

Якщо є на землі рай, то, напевно, Бора-Бора – одне з тих місць, де його можна пошукати. Кришталево чисті води, пишна тропічна рослинність, прекрасні пляжі, що підносяться над усім цим пишнотою залишки погаслого вулкана – все це дивне місце посеред Тихого океану, може бути, і не рай, але точно місце, де Бог черпав своє натхнення, коли створював Землю.

Бора-Бора – найвідоміший з островів архіпелагу Острови Товариства, що належать Французької Полінезії. Острів знаходиться на відстані 240 кілометрів від іншого, не менш відомого чарівного куточка – острова Таїті. Царство тропічної зелені, неповторна краса лагуни Бора-Бора, справедливо вважається однією з найкрасивіших в Тихому океані, багатство підводного світу, умиротворення і спокій заслужено перетворили острів в один з найбільш вишуканих курортів на планеті. Візитною карткою Бора-Бора стали бунгало на палях, що стоять посеред лагуни – справжнє втілення мрії про райське життя.

Здається, що віяння сучасного світу тут не владні. Острів Бора-Бора, цей загублений райський куточок в Тихому океані, зумів зберегти свою первозданну красу, яка зробила його одним з найвідоміших, чарівних, чудесних місць на планеті.

Європейці, втім, відкрили цей острів ще в 18 столітті – знаменитий Джеймс Кук пропливав тут ще в 1769 році, а висадився вперше в 1777. Але Бора-Бора, завдяки своїй віддаленості від решти світу, ще довгі-довгі роки залишався таким, яким його хотіли бачити корінні жителі цих місць, що з’явилися тут близько 400 року н.е. Лише в двадцятому столітті острова, анексовані Францією, відчули на собі деякий вплив цивілізації – в роки війни на Бора-Бора розташувалася американська військова база, завдяки якій берега острова наїжачились бойовими знаряддями. Але доля зберігала острів – жодного бою тут так і не сталося, а в 1946 році база і зовсім була закрита.

З тих пір острів Бора-Бора разом з навколишніми його маленькими острівцями, званими моту, з розташувалися уздовж узбережжя розкішними готелями, низкою найкрасивіших пляжів, повністю належить тим, хто прагне, хай навіть не надовго, втілити в життя давню мрію – насолодитися тишею і спокоєм посеред вічнозелених, живописних пейзажів, біля берегів смарагдово-блакитного океану і занурюється в нього бузкового неба.

Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора - одне з тих місць (1)

Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора - одне з тих місць (2)

Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора - одне з тих місць (3)

Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора - одне з тих місць (4)

Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора - одне з тих місць (5)

Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора - одне з тих місць (6)

Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора - одне з тих місць (7)

Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора - одне з тих місць (8)

Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора - одне з тих місць (9)

Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора - одне з тих місць (10)

Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора - одне з тих місць (11)

Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора - одне з тих місць (12)

Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора - одне з тих місць (13)

Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора - одне з тих місць (14)

Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора - одне з тих місць (15)

Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора - одне з тих місць (16)

Якщо є на землі рай, то, напевно, острови Бора-Бора - одне з тих місць (17)• новини партнерів