Замок Балморал

421

Замок Балморал в Шотландії не може похвалитися древньою історією – він був побудований в середині 19 століття. Між тим, це одне з найвідоміших подібних споруд на території країни – це літня резиденція британської королівської сім’ї.

Замок Балморал придбала королева Вікторія в 1852 році, і з тих пір він так і залишається у власності монарха. Стара будівля, перш що було замком, було зруйновано, а поруч з ним в 1856 за проектом архітектора Вільяма Сміта був побудований новий прекрасний замок, в якому все було облаштовано відповідно до смаків самої королеви та її чоловіка принца Альберта.

Замок Балморал був збудований в шотландському стилі і за архітектурним стилем нагадує колишній, знищений замок. Покупка англійською королевою шотландського замку стала кроком вперед на шляху відродження культури Шотландського високогір’я. Вікторія прикрасила свої покої картатими тканинами, разом з іншими членами королівської сім’ї відвідувала Ігри горців, іншими способами всіляко підкреслювала свою близькість до Шотландії.

Любов Вікторії до замку Балморал і всьому шотландському передалася і її нащадкам – щорічно в липні і серпні насолодитися гірськими пейзажами Шотландії сюди приїжджають члени королівської родини.

Замок Балморал (6)

Замок Балморал (5)

Замок Балморал (4)

Замок Балморал (3)

Замок Балморал (2)

Замок Балморал (1)
• не пропусти• магазин

• новини партнерів