Грандіозні плани на літо: 20 проектів, що змінять ваш двір до невпізнання (фото)

1838

Способів зробити з двору райський куточок, де захочеться проводити якомога більше часу, є безліч. Пропонуємо грандіозний план з переобладнання внутрішнього двору. Можна буде і на терасі посидіти, і в гамаку в саду погойдатися, і з’їсти свіжоспечену піцу, милуючись розкішними клумбами. Ось тільки потрібно поспішити, щоб все встигнути за літо.

1. Тераса

Outdoor-Projects-1

Просто неможливо повністю насолодитися відпочинком на свіжому повітрі, якщо у дворі немає місця, де можна просто сісти і розслабитися. Якщо будинок стоїть на пагорбі, або територія двору нерівна, то краще зробити поміст. Щоправда, варто врахувати те, що дерево – це хоч і гарний матеріал, але кожні два роки будуть потрібні ремонтні роботи.

2. Вбудований гриль

Outdoor-Projects-2

Можна замінити звичний мангал або гриль на коліщатках на стаціонарний варіант.

3. Піч для піци

Outdoor-Projects-23

На свіжому повітрі можна приготувати не тільки м’ясо або овочі гриль, можна навіть спекти піцу. Тільки доведеться побудувати спеціальну піч.

4. Літня кухня

Outdoor-Projects-4

Якщо стаціонарного грилю й печі для піци здається замало, можна побудувати цілу літню кухню. Тоді буде можливість готувати всі страви прямо на свіжому повітрі.

5. Літній душ

Outdoor-Projects-24

Літній душ – чудова можливість не просто подихати свіжим повітрям, а й прийняти водні процедури.

6. Садовий фонтан

Outdoor-Projects-6

Вода, що тече, діє на нас заспокійливо. До того ж фонтан прикрасить будь-який сад і стане його композиційним центром.

7. Сарай

Outdoor-Projects-7

Невеликий сарайчик просто необхідний на кожній дільниці. Це додаткове місце, де можна зберігати багато речей, як мінімум, інструменти.

8. «Живий» дах

Outdoor-Projects-8

Зелені дахи – це не тільки красиво, але й корисно. Вони служать природною ізоляцією для дому. З одного боку, це допомагає зменшити витрати на енергоресурси, а з іншого, покращує екологію.

9. Доріжки і дороги

Outdoor-Projects-25

Під’їзну дорогу до будинку і гаражу можна зробити зеленою. Не в плані зеленого кольору, а в сенсі екологічності. Це один з елементів, завдяки якому складається перше враження про будинок і господарів. З часом всі доріжки вимагають ремонту. Наприклад, асфальт рекомендують оновлювати кожні два роки.

10. Дверний дзвінок

Outdoor-Projects-26

Хоча це зовсім маленький елемент, але дверний дзвінок впливає на перше враження про будинок. До того ж заміна на оригінальну модель не вимагає серйозних фінансових витрат.

11. Декор

Outdoor-Projects-19

На території двору просто необхідний хоч один елемент, від якого захоплювало б дух як у дітей, так і у дорослих.

12. Освітлення ділянки

Outdoor-Projects-11

Хоч сонце ховається щовечора за горизонт, це ще не привід перетворювати сад в джунглі, куди страшно вийти вночі. Якщо продумати систему освітлення, то час, проведений на свіжому повітрі, можна продовжити.

13. Сонячний водонагрівач

Outdoor-Projects-12

Водонагрівачі поглинають досить багато електроенергії, а сонце – чудовий спосіб нагрівати воду абсолютно безкоштовно. До того ж не доведеться робити ніяких складних реконструкцій.

14. Басейн

Outdoor-Projects-13

Якщо басейну на ділянці поки що немає, його просто необхідно обладнати. Задоволення дітей і дорослих, що купаються в ньому, варте всіх витрат. Якщо ж він вже є, обов’язково потрібно стежити за його чистотою.

15. Ставок

Outdoor-Projects-14

Якщо є фінансова можливість, і територія дозволяє, то обов`язково потрібно зробити ставок. Його можна використовувати просто як прикраса двору, а можна і плавати в ньому. До того ж для його очищення не використовуються хімпрепарати. Вода очищається за рахунок рослин і пісочних фільтрів.

16. Пишні клумби

Outdoor-Projects-15

Склалася помилкова думка, що газони не вимагають до себе стільки уваги, скільки клумби. Насправді зелені галявини мають всього дві переваги: ​​вони вимагають менше поливу і для догляду за ним потрібен лише один інструмент – газонокосарка. Тому обов’язково потрібно розбити на території хоча б кілька гарних клумб.

17. Патіо

Outdoor-Projects-16

Просто встановлених кількох крісел і грилю недостатньо для комфортного і приємного відпочинку. Обов’язково потрібно продумати декор зони відпочинку. Тоді йти звідси не захочеться навіть вночі.

18. Ґанок

Outdoor-Projects-17

Вигляд ґанку теж багато говорить про господарів будинку. Обов’язково потрібно продумати, яким він має бути, чим його можна прикрасити. Якщо необхідний ремонт, то краще робити його вчасно.

19. Садові меблі

Outdoor-Projects-18

Нікому неприємно сідати на подушки, покриті піском і мохом. За садовими меблями обов’язково правильно доглядати. Так вони і прослужить довше і задоволення принесуть більше.

20. Гаражні ворота

Outdoor-Projects-20

Гаражні ворота – це ще один важливий елемент, який першим привертає увагу при вході у двір. До того ж, якщо гараж не захований за парканом, а прямо виходить на вулицю, то ворота бачать всі сусіди і люди, які проходять повз. А вже якщо встановити приголомшливі ворота з 3Д ефектом, то натовп захоплених роззяв гарантовано.• не пропусти