5 дитячих книг від видавництва Ранок, для незабутньої зимової атмосфери

438

Напередодні новорічних свят хочеться встигнути зробити якомога більше: доробити важливі справи, влаштувати магічну атмосферу вдома, купити подарунки, почитати разом із дітками цікаві книжки. Бо читання – то справжня магія, а книжка – найкращий подарунок. Пропонуємо 5 дитячих книг від видавництва Ранок, для незабутньої зимової атмосфери.

Паддінгтон

Пригоди найвідомішого ведмежати у світі в одній книзі! Пухнастика Паддінгтона люблять усі, він теж любить усіх, а особливо мармелад та джем. Одного дня він продав свої картини невідомому покупцеві, другого – змайстрував на стелі колаж, а третього – взагалі проти правил зоопарку нагодував пінгвінів бутербродами з джемом. І як йому тільки вдається потрапляти у різні халепи?

Що приховує Різдво

Велетенський пізнавальний вімельбух, в якому поєднані різноманітні загадки, гумор та українські традиції. На кожній сторінці є унікальні завдання на розвиток уважності та логіки із героями українського фольклору. Пройшовши всі сторінки вімельбуху, дитина познайомиться із Солохою та Горпиною, дізнається, як готувати кутю, скільки страв повинно бути на Різдвяному столі та багато іншого, а ще просто весело проведе час.

Найбільший сніговик у світі

Книга-картинка для сімейних читань з какао та мандаринами. Хлопчик Стен дуже хоче поплавати взимку в басейні. Однак стомлений тато не поділяє ентузіазму синочка купатися у -2. Після довгих вмовлянь Стена тато обіцяє встановити басейн, але тільки після того, як хлопчик зліпить сніговика заввишки з будинок. “Легко”, — каже малюк та поспішає на вулицю.

Стен і тато розкажуть дитині про дружбу, взаємодопомогу, виконання обіцянок та найголовніше про те, як же зліпити величезного сніговика!

Лускунчик

Улюблена класика у форматі книжок-картинок. У цій ілюстрованій книзі Ен Лейсен пропонує новий погляд на класичну різдвяну історію Е. Т. А. Гофмана. Мистецтво художника запросить читача в чарівний світ, де живе підступний мишачий король і прекрасна Фея Драже.

АРТ Енциклопедія-комікс. Число та цифра

Вивчати математику відтепер удвічі цікавіше, адже вона подана у форматі коміксів!

В енциклопедії-коміксі поєдналися знання з математики, цікавинки з її історії, яскраві малюнки та гумор. Ідеальний мікс для цікавого навчання.