Кохай українською: 12 романтичних слів для ваших близьких

20078

Додайте різноманітності своїм стосункам і вражайте своїх коханих незабутніми словами.

Для того, щоб поповнити свій словниковий запас вражаючими словами, завантажуйте додатки “Р.І.Д.” та “Мова. ДНК нації”. А поки що ловіть 12 слів від Радіо МАКСИМУМ і виразів, якими вже можете дивувати своїх близьких.

Також не пропустіть інші добірки колоритних українських слів

Кохай українською: 12 романтичних слів для ваших близьких - фото 142222Ці слова слід говорити своїй половинці щодня! Погодьтеся, українське “кохаю” звучить значно красивіше, ніж “люблю”. Та й забарвлення у цього слова романтичніше.

Кохай українською: 12 романтичних слів для ваших близьких - фото 142225Ці слова обов’язково додадуть пристрасті вашим стосункам.

Кохай українською: 12 романтичних слів для ваших близьких - фото 142226Залюблений означає сповнений любові, пристрасті до кого-небудь, закоханий, зачарований.

Кохай українською: 12 романтичних слів для ваших близьких - фото 142224Якщо ви здатні на все для щастя своєї половинки, сміливо кажіть ці слова!

Кохай українською: 12 романтичних слів для ваших близьких - фото 142221Цей чудовий епітет є в найкращих зразках української літератури. Серденьком можна називати як чоловіка, так і жінку.

Кохай українською: 12 романтичних слів для ваших близьких - фото 142229Якщо назвете цим пестливим словом свою кохану, вона відчує вашу опіку і турботу, почуватиме себе як за стіною. Також це прекрасне слово, щоб звертатися до своїх дітей.

Кохай українською: 12 романтичних слів для ваших близьких - фото 142223Ясочка у буквальному значенні – те саме, що ласка (хижа тварина із дуже гнучким тілом). Та українські парубки полюбляли називати цим словом гарних жінок. Непогана аналогія!

Кохай українською: 12 романтичних слів для ваших близьких - фото 142228Не забувайте щодня нагадувати своїм обраницям, які вони красиві. Чи з макіяжем, чи без, у білизні чи в розкішній сукні – вони завжди ваші кралечки.

Кохай українською: 12 романтичних слів для ваших близьких - фото 142227Дуже ніжне звертання до коханої. Коли хочете заспокоїти свою красуню – назвіть її лебідочкою.

Кохай українською: 12 романтичних слів для ваших близьких - фото 142232А тепер ніжно про чоловіків. Після смачного поцілунку назвіть свого коханого солоденьким і точно не помилитеся.

Кохай українською: 12 романтичних слів для ваших близьких - фото 142230Прекрасне слово для романтичного і пристрасного ранку з коханим.

Кохай українською: 12 романтичних слів для ваших близьких - фото 142231Це українське слово означає “залицяльник, спокусник”. Коханий вас ласкає, цілує, обіймає, а ви йому: “Джиґун ти мій!”.