Відпустка в Африці: 5 ідей для сімейного відпочинку в Танзанії

273

Танзанія — одна з найбільш безпечних і комфортних для відпочинку африканських країн. Туристична інфраструктура тут активно розвивається, а готелі пропонують високий рівень комфорту. Сьогодні тури в Танзанію можна забронювати за вигідною ціною, не виходячи з дому. Оскільки цей напрямок поки недостатньо вивчений українцями, під час планування подорожі одразу виникають питання щодо організації дозвілля для всієї родини. Саме про це ми сьогодні і розповімо!

Яскраві ідеї для відпочинку

  • Сафарі (парки Мікумі, Удзунгва-Маунтінс, Серенгеті, Маньяра)

Хочете зустріти слонів, жирафів, зебр й інших екзотичних тварин у їхньому природному середовищі? Тоді варто поїхати на сафарі до одного з національних парків Танзанії. Тут також можна побачити безліч ендемічних тварин, птахів, рептилій, які знаходяться на межі вимирання. Рекомендується виділити на таку подорож 2-3 дні. Найбільш бюджетним сафарі буде в парку Мікумі. Загалом в Танзанії дуже багато природних парків, що пропонують цікаві екскурсійні програми.

  • Відвідини заповідника Джозани Форест

Одне з найбільш дивовижних місць Африки, де можна побачити справжні тропічні джунглі і мангрові зарості. Також це місце проживання рідкісних червоних колобусів, диких кішок, хамелеонів, слонових черепах, леопардів й інших надзвичайних тварин. Прогулятися по Джозані Форест можна самостійно або в компанії гіда. Останній варіант кращий, адже багато чудес парку можна пропустити, якщо не знати, куди дивитися.

  • Водні розваги

У Танзанії є всі умови для занять кайтсерфінгом, парасейлінгом, SUP-серфінгом, дайвінгом, снорклінгом, рибальством. На курортах облаштовані пункти прокату всього необхідного спорядження, є спеціальні школи для дорослих і дітей. Це чудовий варіант для кожного, хто полюбляє спортивні активності.

  • Екскурсія на ферму спецій

В Африці вирощують безліч видів спецій та фруктів, багато з яких ми звикли використовувати на власній кухні. Відвідавши спеціалізовану ферму, ви побачите, як вирощують ваніль, гвоздику, імбир, корицю, манго, джекфрут, папайю та інші різновиди екзотичних рослин. Також тут можна спробувати стиглі, надзвичайно соковиті сезонні фрукти.

  • Прогулянка на острів черепах

Prison island — острів в Індійському океані поблизу материкової частини Танзанії, який розділений на дві половини: перша слугує заповідником для гігантських черепах, на другій розташована покинута тюрма, де можна прогулятися й насолодитися чарівними морськими видами.

Додатково радимо звернути увагу на екскурсійні програми, які пропонують готелі: зазвичай серед них можна обрати чудові варіанти з трансфером і супроводом гіда.• новини партнерів