Ми не перше людство на Землі!

5859

Інакше як можна пояснити, що у світі існує велика кількість артефактів, походження яких неможливо пояснити з точки зору звичної нам теорії походження людства.

Фігурки з Еквадору

Фігурки з ЕквадоруФігурки дуже нагадують астронавтів, вони знайдені в Еквадорі, вік понад 2000 років.

Кам’яна тарілка з Непалу

Кам'яна тарілка з НепалуТарілкою Лоладоффа називають кам’яне блюдце, вік якого перевищує 12 тисяч років. Цей артефакт знайшли в Непалі. Зображення і чіткі лінії, вибиті на поверхні цього плаского каменю, багатьох дослідників наштовхнули на думку про його неземне походження. Адже не могли древні люди так майстерно обробляти камінь? До того ж на «тарілці» зображена істота, яка дуже нагадує інопланетянина у відомому його образі.

Слід черевика з трилобітом

Слід черевика з трилобітом«… На нашій Землі археологи виявили істоту, що колись жила, звану трилобітом. Вона існувала 600-260 млн. років тому, після чого вимерла. Американський вчений знайшов скам’янілість трилобіта, на якій видно слід людської ноги, до того ж з чітким відбитком черевика. Чи не робить це істориків об’єктами насмішок? Виходячи з еволюційної теорії Дарвіна, як могла існувати людина 260 млн. років тому?»

Уривок з книги «Фалунь Дафа».

Камені ІКД

Камені ІКД«У музеї Державного університету Перу зберігається камінь, на якому вирізана фігура людини. Дослідження показало, що вона була вирізана 30 тисяч років тому. Але ця фігура в одязі, в капелюсі і взутті тримає в руках телескоп та спостерігає за небесним тілом. Як 30 тисяч років тому люди вміли ткати? Як може бути, щоб люди вже тоді ходили в одязі? Зовсім незбагненно те, що вона тримає в руках телескоп і спостерігає за небесним тілом. Значить, вона ще й володіє певними астрономічними знаннями. Намдавно відомо, що європеєць Галілей винайшов телескоп усього 300 з гаком років тому. Хто ж винайшов цей телескоп 30 тисяч років тому?»

Уривок з книги «Фалунь Дафа».

Нефритові диски: заагадка для археологів

Нефритові дискиУ Стародавньому Китаї приблизно в 5000 році до нашої ери великі кам’яні диски з нефриту клали в могили місцевої знаті. Їх призначення, а також спосіб виготовлення, до цих пір залишається загадкою для вчених, адже нефрит – досить міцний камінь.

Диск Сабу: нерозгадана таємниця єгипетської цивілізації

Диск СабуМістичний древній артефакт, за припущеннями – частина невідомого механізму, був знайдений єгиптологом Уолтером Брайаном в 1936 році під час огляду гробниці Мастаба Сабу, що жив приблизно в 3100 – 3000 році до нашої ери. Поховання знаходиться поруч із селищем Саккара.

Артефакт являє себою правильну круглу тонкостінну кам’яну тарілку, виготовлену з мета-алевриту (метасілта в західній термінології), з трьома тонкими загнутими до центру напливами краю і невеликою циліндричною втулкою посередині. У місцях загину пелюсток краю до центру окружність диска триває тонким ободом круглого перетину близько сантиметра в діаметрі. Діаметр становить приблизно 70см, форма кола не ідеальна. Ця тарілка викликає ряд питань, як про незрозуміле призначення подібного предмета, так і про спосіб, за допомогою якого вона була виготовлена, оскільки аналогів не має.

Цілком можливо, що п’ять тисяч років тому у диска Саби була якась важлива роль. Однак у даний момент вчені не можуть точно визначити його призначення і складну структуру. Питання так і залишається відкритим.

Ваза віком в 600 млн. років

Ваза віком в 600 млн. роківПовідомлення про вкрай незвичайну знахідку було опубліковано в науковому журналі в 1852 р. Йшлося про таємничу посудину висотою близько 12 см, дві половинки якої були виявлені після вибуху на одному з кар’єрів. Ця ваза з чіткими зображеннями квітів, перебувала всередині гірської породи, віком в 600 млн. років.

Гофровані сфери

Гофровані сфериПротягом кількох останніх десятиліть, шахтарі в Південній Африці викопували загадкові металеві кулі. Діаметр цих куль невідомого походження становить приблизно дюйм (2,54 см.), а на деяких з них викарбувані три паралельні лінії, що проходять по осі предмета. Було знайдено два види куль: одні складаються з твердого блакитного металу з білими плямами, а інші порожні всередині і наповнені білою губчастою речовиною. Цікаво, що камінь, в якому вони були виявлені, відноситься до докембрійського періоду і датується 2,8 мільярдами років! Хто і для чого зробив ці сфери – залишається загадкою.

Викопний гігант. Атлант

Викопний гігант. Атлант12-футовий скам’янілий гігант був знайдений в 1895 році під час гірничих робіт в англійському місті Антрім. Фотографії гіганта взяті з британського журналу «Стренд» за грудень 1895 року. Його висота – 12 футів 2 дюйми (3,7 м), обхват грудей – 6 футів 6 дюймів (2 м), довжина рук – 4 фути 6 дюймів (1,4 м). Примітно, що на його правій руці 6 пальців.

Шість пальців на руках і ногах нагадують людей, що згадуються в Біблії (2-я книга Самуїла): «І була ще війна в Ґаті і був там чоловік великого зросту, що мав по шість пальців на руках і на ногах, усього двадцять чотири».

Стегнова кістка гіганта

Стегнова кістка гігантаНаприкінці 1950-х у ході дорожнього будівництва на південному сході Туреччини в долині Євфрату був розкопаний ряд поховань із залишками гігантського розміру. У двох були виявлені стегнові кістки близько 120 сантиметрів завдовжки. Джо Тейлор, директор Музею скам’янілостей в Кросбайтоні (штат Техас, США), провів реконструкцію. Володар стегнової кістки подібного розміру мав зріст близько 14-16 футів (близько 5 метрів) і розмір стопи 20-22 дюйма (майже півметра!). При ходьбі пальці його рук перебували над землею на висоті 6 футів.

Величезний відбиток ступні людини

Величезний відбиток ступні людиниЦей відбиток ступні був знайдений біля Глен-Роуза в Техасі в річці Пелаксі. Довжина відбитка 35,5 см, а ширина – майже 18 см. Палеонтологи говорять, що відбиток жіночий. Дослідження показало, що людина, яка залишила такий відбиток, була близько трьох метрів заввишки.

Гіганти з Невади

Гіганти з НевадиІснує індіанська легенда про 12-футових (3,6 м) рудоволосих гігантів, які жили у районі штату Невада. У ній йдеться про американських індіанців, які вбивають гігантів в печері. При розкопках гуано була знайдена величезна щелепа. На фото порівнюються дві щелепи: знайдена і нормальна людська.

У 1931 році на дні озера було знайдено два скелети. Один був 8 футів (2,4 м) заввишки, а інший – трохи менше 10-ти футів (близько 3-х м).

Камені Іки. Вершник на динозаврі

Камені Іки. Вершник на динозаврі

Фігурка з колекції Вольдемара Джульсруда. Вершник на динозаврі

Фігурка з колекції Вольдемара Джульсруда. Вершник на динозаврі1944р. м Акамбаро – в 300 км на північ від Мехіко.

Алюмінієвий клин з Аюда

Алюмінієвий клин з АюдаУ 1974 році на березі річки Марош, яка знаходиться поруч з містом Аюдом в Трансільванії, був знайдений алюмінієвий клин, покритий товстим шаром оксиду. Примітно, що він був знайдений серед останків мастодонта, яким 20 тисяч років. Зазвичай знаходять алюміній з домішками інших металів, але клин був з чистого алюмінію.

Цій знахідці неможливо знайти пояснення, адже алюміній був відкритий тільки в 1808 році, а в промислових масштабах почав виготовлятися тільки в 1885 р. Клин досі знаходиться на дослідженні в якомусь секретному місці.

Карта Пірі Рейса

Карта Пірі РейсаЦя карта, повторно виявлена в турецькому музеї в 1929 році, є загадкою не тільки через свою вражаючу точність, а й через те, що на ній зображено.

Намальована на шкурі газелі, карта Пірі Рейса – це єдина збережена частина більшої карти. Вона була складена в 1500-х роках, відповідно до напису на самій карті, з інших карт трьохсотого року. Але як це можливо, якщо на карті зображено:

-Південна Америка, точно розташована щодо Африки – Західні узбережжя Північної Африки і Європи, і східне узбережжя Бразилії – найдивовижніше – частково видніється континент далеко на південь, де, як ми знаємо, знаходиться Антарктида, хоча вона не була відкрита до 1820 року. Ще більш загадковим є те, що вона зображена детально і без льоду, хоча цей континентальний масив був покритий льодом протягом мінімум шести тисяч років.

Сьогодні цей артефакт також недоступний для загального перегляду.

Стародавні пружини, шурупи і метал

Стародавні пружини, шурупи і металВони схожі на предмети, які можна знайти в ящику для бракованих деталей в будь-якій майстерні.

Очевидно, що ці артефакти були кимось виготовлені. Однак цей набір пружин, петель, спіралей і інших металевих предметів був виявлений в шарах осадових порід, яким сто тисяч років! У той час ливарні цехи були не особливо поширені.

Тисячі цих штучок – деякі розміром в одну тисячну дюйма! – Були виявлені золотошукачами в Уральських горах Росії в 1990-х роках. Викопані на глибині від 3 до 40 футів, в шарах землі, що належать до верхнього Плейстоценового періоду, ці загадкові предмети могли бути створені приблизно 20-100 тисяч років тому.

Чи можуть вони бути доказом існування давно втраченої, але розвинутої цивілізації?

Слід від взуття на граніті

Слід від взуття на гранітіЦей слід на скам’янілості був виявлений в шарі вугілля в Каньйоні Фішера, Невада. За підрахунками, вік цього вугілля – 15 мільйонів років!

І щоб ви не думали що це скам’янілість якоїсь тварини, форма якої нагадує підошву сучасного черевика, вивчення сліду під мікроскопом виявило чітко помітні сліди подвійної лінії шва по периметру форми. Слід приблизно 13-го розміру, і права частина каблука здається більш зношеною, ніж ліва.

Як відбиток сучасного взуття 15 мільйонів років тому опинився на речовині, яка пізніше стала вугіллям?

Загадкові знахідки Еліаса Сотомайора: Найдавніший глобус

Найдавніший глобусВеликий скарб найдавніших артефактів вдалося виявити експедиції, яку очолював Еліас Сотомайор в 1984 році. У еквадорському гірському масиві Ла Мана, в тунелі на глибині понад дев’яносто метрів було виявлено 300 виробів з каменю.

У тунелі Ла Мана виявлений і один з найдавніших на Землі глобусів, теж кам’яний. На далеко не ідеальній кулі, на виготовлення якої, можливо, майстер просто пошкодував зусиль, але округлій, валун нанесені знайомі зі шкільних часів зображення материків.

Але якщо багато обрисів материків мало відрізняються від сучасних, то від узбережжя Південно-Східної Азії у бік Америки планета виглядає зовсім по-іншому. Величезні маси землі зображені там, де зараз хлюпається лише безмежне море.

Карибські острови і півострів Флорида взагалі відсутні. Трохи нижче екватора в Тихому океані розташований гігантський острів, приблизно рівний за розміром з сучасним Мадагаскаром. Сучасна Японія входить в гігантський материк, що прямує до берегів Америки і далеко простирається на південь. Залишається додати, що знахідка в Ла Мана, найвірогідніше, є найдавнішою картою світу.

Древній сервіз з нефриту на 12 персон

Древній сервіз з нефриту на 12 персонНе менш цікаві й інші знахідки Сотомайора. Зокрема, виявлено «сервіз» з тринадцяти чаш. Дванадцять з них мають ідеально рівний об’єм, а тринадцята – значно більша. Якщо заповнити 12 маленьких чаш рідиною до країв, а потім злити їх у велику, то і вона заповниться точно до країв. Всі чаші виготовлені з нефриту. Чистота їх обробки змушує припустити наявність у древніх технології обробки каменю, аналогічної сучасному токарному верстату.

Поки знахідки, зроблені Сотомайором, викликають більше питань, ніж відповідей. Але вони в черговий раз підтверджують тезу про те, що наші відомості про історію Землі і людства ще дуже далекі від досконалості.