Визначні пам’ятки Польщі (фото)

11432

Визначні пам'ятки Польщі (7)

У більшості мандрівників знайомство з Польщею починається у Варшаві, столиці країни. Список цікавих місць тут дуже великий, це і безліч музеїв, площ, замків і соборів. Серед соборів можна відзначити Костел Святого Хреста і собор Святого Яна в готичному стилі. Варто відвідати також фортецю Барбікан і подивитися на резиденцію Лазенки.

Визначні пам'ятки Польщі (3)

Не поступається за популярністю серед туристів і місто Краків. Тут знаходиться знаменитий Вавельський замок, ряд середньовічних соборів, цікавих музеїв та інших дивовижних місць.

Визначні пам'ятки Польщі (1)

Примітне є місто Лодзь, завдяки його історії. Неподалік знаходиться сумнозвісний концтабір Освенцим , а також музей пам’яті жертв фашизму.

Визначні пам'ятки Польщі (5)

Досить цікаве своєю архітектурою місто Гданськ. Обов’язково зверніть увагу на костел Святої Марії та міську Ратушу, прогуляйтеся по старовинних вуличках і пройдіть в старе місто.

Визначні пам'ятки Польщі (4)

Відносно невелике польське містечко Торунь знамените однією з найбільш відомих визначних пам’яток Польщі – частково збереженим замком тевтонських рицарів 1231.

Визначні пам'ятки Польщі (2)

У Вроцлаві відвідайте костел Святого Іоанна Хрестителя, костел Святої Єлизавети, готичну міську Ратушу, а також безліч інших цікавих місць.

Визначні пам'ятки Польщі (6)

Серед безлічі міст Польщі також є на що подивитися. Наприклад, в Білостоці можна побачити знаменитий Білий костел, в Щецині костел Святих Петра і Павла, а в Ченстохові одну з ключових католицьких святинь – ікону Богоматері Ченстоховської. Список пам’яток Польщі можна продовжувати до безкінечності, тут описані лише найвідоміші з них.