Гумористичний гороскоп. Як йдуть «на…» знаки зодіаку

6990

0e2047b895

Гумористичний гороскоп на тему як йдуть «на…» знаки зодіаку

Овен

Овен йде «на…» з високо піднятими рогами, не обертаючись, голосно стукаючи копитами від праведного гніву і злості. Не полишаючи тому хто послав ніякої надії на повернення.

Телець

Телець впаде в ступор: як це, «на…»? Подзвонить мамі, щоб поскаржитися: «Так, саме туди, уявляєш. Ну, чоммммууу?» Потім образиться і все-таки йде “на …”, зітхаючи і бурмочучи собі щось під ніс.

Близнюки

Близнюки не йдуть «на…» взагалі. Ну, не йдуть, хоч ти трісни! Розсівшись в кріслі, вони закурюють тонку ментолову сигарету і спостерігають за тим, хто послав. В останнього здають нерви, і йому нічого не залишається, як піти «на…» самому.

Рак

Рак, поки точно не з’ясує і правильно не запише адресу, «на…» не піде взагалі. А коли запише і прочитає – не повірить очам своїм. Як? Що, прямо туди? А ви не помилилися? Можливо, в інше місце? Ні, так? Ну ладно. Намагатиметься здаватися не надто засмученим, артистично грюкне дверима, і йде «на…».

Лев

Лев «на…» йде відразу, не роздумуючи. Мабуть, знає де це, бував раніше і неодноразово. По приходу передзвонить, що добрався, мовляв, «на…». Все в порядку. І коли повертатися, якщо що? Чекаю, так би мовити, подальших інструкцій.

Діва

Діва розридається. Буде плакати довго, інтенсивно і з душею. Висякається, передихне і знову поплаче. Згадавши, що вже пора давно бути на місці, боязко рушить у зазначеному напрямку. По дорозі зробить кілька зупинок на поплакати, тому прибуде в кінцевий пункт не скоро.

Терези

Терези з посмішкою відправлять «на…» того хто їх послав, і з цікавістю чекатимуть його реакції. Якщо той не йде відразу, Терези проявлять чарівну наполегливість і, таки, вмовлять його йти «на…» самому.

Скорпіон

Скорпіон зробить вигляд, що нічого не чув. Йти «на…» не збирається, оскільки у нього зовсім інші життєві пріоритети і кармічне призначення.

Стрілець

Стрілець спочатку задумається: «А, може, й справді, пора?» Йдучи, буде озиратися і дивитися по сторонах, щоб не забути дорогу назад. Дійшовши до місця, куди його послали, залишиться там надовго. Але періодично буде давати про себе знати, мовляв, чи не пора повертатися? Ніколи? Дуже шкода …

Козеріг

Козеріг йде «на…» рішуче і цілеспрямовано. Навіть не намагайтеся його наздогнати. Він повернеться сам і помститься. Жорстоко помститься. Можете не сумніватися.

Водолій

Водолій йде «на…» легко і невимушено, захопивши для компанії парочку друзів. Щоб було з ким поговорити по дорозі. Насвистуючи що-небудь веселеньке, і не обертаючись. Ну, «на…» то «на…», чого я там не бачив?

Риби

Риби йдуть «на…» тихо, навіть бровою не ведуть. Подумаєш, і не таке бувало. А, може, це й на краще. Спасибі вам, а то і вбити могли. Сьогодні, просто, найвдаліший день у моєму житті!