20 найбільш дивних законів про секс

52374

sexlaws

Секс поза законом? У деяких країнах одні з найбільш інтимних моментів у житті є забороненими і карними.

Звичайно, існують закони, які мають сенс, як, наприклад, заборона на статеві зносини з неповнолітніми або секс без згоди однієї зі сторін. Але є й такі, в які складно повірити і які не піддаються здоровому поясненню.

Цікаво, що більшість цих заборон на секс було вигадано в США, де налічується в цілому більше законів, контролюючих сексуальну поведінку, ніж у всіх європейських країнах.

Ось 20 найбільш дивних законів, що стосуються сексу з усього світу:

1. У Гуамі – острові в Тихому океані є чоловіки, чия робота полягає в тому, щоб їздити по селах і позбавляти невинності молодих дівчат, які в свою чергу платять їм за перший секс. Причина такої дивної професії проста: за Гуамскими законами незайманим забороняють виходити заміж.

2. У більшості країн Середнього Сходу визнають наступний закон: “Після сексуальних відносин з вівцею, смертельним гріхом є поїдання її плоті”.

3. У Лівані чоловікам за законом дозволяють займатися сексом з тваринами, але при цьому тварина повинна бути жіночої статі. Сексуальні стосунки з самцями караються смертю.

4. У США заборонено використовувати види тварин, яким загрожує вимирання, за винятком комах, для демонстрації сексуальної поведінки між видами.

5. У Бахрейні, чоловік лікар може цілком законно провести обстеження жіночих геніталій, але йому заборонено на них дивитися. Він може поглянути на статеві органи жінки тільки у відображенні дзеркала.

6. У Гонконгу віддана дружина може вбити свого невірного чоловіка, але тільки голими руками. У той же час коханку чоловіка можна вбити будь-яким способом.

7. У Санта-Крус, Болівії, чоловікові заборонено займатися сексом з жінкою і її дочкою одночасно.

8. У штаті Вашингтон в США секс з незайманою за будь-яких обставин, включаючи першу шлюбну ніч, заборонений законом.

9. У місті Калі, Колумбії, жінка може зайнятися сексом тільки зі своїм чоловіком, а при першому статевому акті обов’язково має бути присутня мати дівчини, щоб спостерігати за процесом.

10. У штаті Юта жодній жінці не дозволено займатися сексом з чоловіком у машині швидкої допомоги. У разі порушення закону ім’я жінки буде опубліковано в місцевих газетах, в той час як ім’я чоловіка не буде розголошуватися і він не понесе ніякої відповідальності.

11. В штаті Вірджинія в США незаконно займатись любовними втіхами при світлі.

12. У штаті Невада в США не можна займатися сексом без презерватива.

13. У тому ж штаті будь-якому члену законодавчого органу не можна вести офіційні справи під час засідань, надівши костюм пеніса.

14. У 19 штатах США (Арізона, Флорида, Айдахо, Індіана, Массачусетс, Міссісіпі, Небраска, Невада, Нью-Йорку, Огайо, Оклахома, Орегон, Південна Дакота, Теннессі, Юта, Вермонт, Вашингтон і Вісконсін) є заборона на ерекцію, видиму крізь одяг.

15. Жодному чоловікові в місті Олександрія в штаті Міннесота, США не дозволено займатися коханням з дружиною, якщо від нього несе часником, цибулею або сардинами.

16. У тому ж штаті чоловіки за законом не повинні вступати в статеві стосунки з живою рибою.

17. Мусульманам заборонено дивитися на статеві органи трупа. Це стосується і співробітників похоронного бюро. При цьому геніталії покійного повинні бути завжди накриті цеглою або шматком дерева.

18. Відповідно до закону Ньюкасла в штаті Вайомінг, пари не можуть займатися сексом стоячи всередині холодильної камери для м’яса.

19. В Індонезії за мастурбацію відрубують голову.

20. У готелях Sioux у штаті Південна Дакота, в номерах повинні бути тільки односпальні ліжка. При цьому вони повинні бути відокремлені один від одного щонайменше на 60 см у випадку, якщо пара замовляє номер на одну ніч. Законом заборонено займатися сексом на підлозі між ліжками.• не пропусти