20 найкрасивіших та найдивовижніших місць світу (21 фото)

39151

Від сміливих і яскравих, до піднесених і пустельних, представляємо Вам список з 20 найкрасивіших місць світу. Всі ці дивовижні місця будуть розташовані без певного порядку, так як навряд чи можна об’єктивно оцінити, наскільки одне місце красивіше іншого. Надалі ми будемо продовжувати цю добірку, розповідаючи Вам про найцікавіші куточки нашої дивовижної планети під назвою Земля.

Ще раз відзначимо, що місця тут розташовані не за списком, а просто в довільному порядку. Багато з них вже неодноразово згадувалися в інших наших статтях, на які ми будемо посилатися в статті. Якщо Ви хочете дізнатися про якесь із цих чудес докладніше, просто переходите по посиланнях, де Вас чекають численні фотографії та захоплюючі розповіді. 

Почнемо зі знаменитого озера Уюні (Салар де Уюні), найбільшого в світі солончака, де після дощу створюється дуже цікавий ефект дзеркала. Уюні дуже популярний серед туристів і мандрівників, тут є навіть готель, повністю побудований із солі.

Найкрасивіші місця світу можна перераховувати нескінченно, саме тому ми розділимо цю підбірку на частини. Раніше на вСвіті вже писали про прекрасний стародавній храм Ангкор Ват у Камбоджі, знамениту туристичну пам’ятку країни.

Далі вирушаємо до Італії, де ми з вами вже неодноразово віртуально побували. Відвідаємо Чінкве Терре в Ріо Маджоре, який знаменитий своїми кольоровими будинками, побудованими на мальовничих скелях біля моря.
чинкве терре

Серед пам’яток Ісландії найбільш виділяється Блакитна Лагуна, одне з найкрасивіших місць в світі. Це природні термальні джерела з дуже гарячою водою.

Мрія багатьох туристів, Мальдівські острови . Справжній тропічний рай на Землі, фотографії якого вже самі по собі приводять у захват. Ну а якщо Ви все таки зважитеся відправитися сюди і побачити все своїми очима, то найгарячіші враження в житті будуть просто гарантовані.

Національний Парк Єллоустоун знаменитий не тільки в Сполучених Штатах Америки. Це один з найбільших парків в світі, де розташовано безліч красивих гейзерів планети.

Скляний пляж Каліфорнії в США унікальний за своєю природою. Він складається з тисяч дрібних скелець, відточених хвилями до абсолютно гладкого стану. Причиною тому стала звалище побутових відходів, що колись існувало тут. У підсумку, природа взяла своє і витіснила гори сміття, залишивши лише цю красу. Зараз пляж знаходиться під охороною держави.

Прямуємо в інший кінець планети, до Туреччини, де відвідаємо гарячі джерела Памуккале, що розташувалися на скельних терасах загадкової форми. Це місце, як і більшість інших в нашому списку, входить до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО.
памуккале

Місце де лава зустрічається з океаном, Біг Айленд на Гаваях. Унікальне природне явище, яке рідко де побачиш, розпечена лава потрапляє в прохолодні океанічні води і остигає назавжди.

В середині списку найкрасивіших місць планети перебуває Сент Люсія, розкішний тропічний острів і однойменна країна, що входить до складу Карибського Архіпелагу.

Ще один представник кольорових міст нашої планети – Санторіні в Греції. Пізнавані біло-блакитні будиночки розташовані прямо на скелях біля моря.

Потрапив до нашого списку і представник численних замків світу, один з найкрасивіших замків Німеччини – Нойшванштайн .Величний замок королів, більш схожий на казкове споруду.

Печери Марбл в Чилі ( Мармурові печери Чилі ). Завдяки мармуру вода тут здається ідеально блакитною. Все це досягається завдяки відбиттю світла і мармуру.

Найбільший форт в Індії виглядає так, ніби він загубився в часі. Серед визначних пам’яток Індії форт Чітторгарх згадується не часто, проте за своєю красою і величчю він не поступається іншим красивих місцях світу.

Знову подорожуємо у Європу, щоб побачити поселення під назвою Гітхорн в Нідерландах. Його також називають місцем, де немає доріг. Всі будинки тут доступні тільки по спеціальних каналах на човні.

Ще один представник Ісландії в нашому списку – Кристальні печери. Це чудові печери з льоду, які небезпечні для відвідування влітку, але привертають безліч відвідувачів в зимовий період.

Не варто обділяти увагою і Японію. Зокрема, тут є загадковий острів Аоґасіма , що має вулканічне походження. У його кратері знаходиться невелике, ізольоване від зовнішнього світу село.

Рисові тераси Лунцзі в Китаї настільки красиві, що ми не змогли вибрати всього одну фотографію. Це одне з найкрасивіших місць в світі, якому вже присвячено безліч добірок на vsviti.com.ua.

Дощові ліси Амазонки в Південній Америці є легенями нашої планети. Вони розпростерлися на цілий ряд країн континенту і є одним з найбільш захоплюючих куточків Землі.

Замикає нашу добірку Венеція, місто на воді , справжня перлина Італії з шикарною старовинною архітектурою і безліччю каналів.

На цьому перша частина підбірки, присвяченій красивих місцях планети, завершується. У майбутньому чекайте продовження, адже наша Земля може радувати нас нескінченно.