15 фотографій виховання дітей в минулому, які шокують сучасних батьків

7149

Сучасних батьків часто критикують за те, як вони виховують своїх дітей – адже при бажанні привід покритикувати завжди знайдеться. Але якби ці критики потрапили в недалеке минуле і побачили, які виховні прийоми вважалися прийнятними в той час, вони б миттєво змінили точку зору.

1. “Безпечне” автокрісло для немовляти, 1958 рік

Мало того, що це автокрісло ні до чого не пристебнуто, воно ще й на передньому сидінні машини. Фактично, безпеку цих крісел 1950-х років залежала від швидкості реакції матері, що сидить за кермом. Якщо встигне притримати – значить, реакція є.

2. Юний виконавець велосипедних трюків, 80-і роки

Все, звичайно, добре, але в якості рампи чомусь використовується мама. Напевно, вона вирішила таким чином номінуватися на звання “матері року”. Вседозволеність – не найкраща ідея і не кращий приклад для наслідування.

3. Сімейна поїздка на каток, 1930-і роки

Цікаво, а що це за конструкція з трусів, в якій бовтається немовля? Здорово, що сім’я хоче побути разом і зайнятися спортом, але пікнік був би трохи безпечніше для дитини в цьому віці.

4. Лев – найкращий друг людини? 1959 рік

Цей хлопчик і його мати-ветеринар доглядали за левеням, зображеним на знімку, більше двох років. Ми не знаємо, що сталося з цим левом далі, але сподіваємося, що ця сім’я перестала заводити таких незвичайних і екзотичних домашніх тварин.

5. Королівська прогулянка. Принцеса Івонна і принц Олександр в Німеччині, 1955 рік

Ця фотографія може бути результатом поганого виховання, а може і не бути. На ній зображена 13-річна принцеса Івонна Сайн-Вітгенштейн-Сайн з Німеччини, яка п’є з горла херес Dry Sack, і її 12-річний брат принц Олександр, який сидить поруч із запаленою сигаретою. Однак мати дітей, принцеса Маріанна Сайн-Вітгенштейн-Сайн, яка зробила це фото, була досвідченим фотографом. Тому можливо, що це була постановочна фотографія, зроблена жартома.

6. Дитина п’є пиво і тримає в одній руці крокодиленя. Австралія, близько 1991 року

Треба визнати, що цей австралійський малюк виглядає крутіше, ніж деякі дорослі. Хоча фотографія залишає багато запитань до його батьків.

7. Тримайся міцніше! Сімейне сходження на гору, 1990-ті роки

Сьогодні альпіністи одягнені в захисне спорядження, що знижує ризик травм. Ясно, що так було не завжди. Тут ми бачимо дівчинку, ремені безпеки у якої – це всього лише пара мотузок, і вона чіпляється за спину свого батька щосили.

8. Безпека перш за все, 1950-ті роки

Автокрісло на цій фотографії трохи безпечніше, ніж попереднє автокрісло з нашого списку. Однак дитина як і раніше ні до чого не пристебнута і може легко вилетіти з цієї конструкції. Крім того, тут немає ніякої подушки.

9. Літні уроки плавання, 1960-і роки, Детройт

Сьогодні уроки плавання зазвичай проходять в басейні на задньому дворі або в громадському басейні. Однак уроки плавання в центрі Детройта в 1960-х роках були трохи іншими. Цей басейн називався “Swimmobile”, і він дозволяв дітям навчатися плаванню в їх власних кварталах. Чесно кажучи, нам це дійсно здається інноваційним способом дати дітям можливість навчитися плавати, але комусь може здатися інакше.

10. Приголомшлива багатозадачність. Мати з бензопилою в руках і дитиною на спині, початок 1980-х років

Яка відданість материнству і одночасно домашнім справам! Зате дитина завжди на свіжому повітрі.

11. “Вдома буду пізно”

У більшості дітей сьогодні є мобільні телефони. Але до винаходу сучасних смартфонів діти використовували таксофони, щоб повідомити батькам, що повернуться додому пізно. Ми раді, що ця дитина так весело проводила час зі своїми друзями, але дуже сподіваємося, що чудеса еквілібристики не закінчилися падінням, саднами і синцями.

12. Це не схоже на дитячу суміш. Знімок 1970-х років

Це точно не схоже на дитяче харчування. Тут ми бачимо, як дитина робить ковток пива Budweiser. Ну добре хоч обійшлося без сигарет… поки що.

13. Швидше, поки тато не бачить

Дитина робить великий ковток алкоголю з пляшки, в той час як дорослі захоплені грою в карти. Може хтось із них і помітив, але не надав цьому ніякого значення.

14. Заходи безпеки на підйомниках, 1960-і роки

У 60-і роки на підйомниках і канатних дорогах, безумовно, були прийняті запобіжні заходи! Тут ми бачимо матір, яка утримує свою дочку від падіння, просто використовуючи руку в якості ременя безпеки. Ми дуже раді, що у них щасливі посмішки на обличчях і сподіваємося, що ніхто не постраждав.

15. Гра з вогнем

Батько показує своїй дитині бенгальський вогонь, знімок 1980-х років. Ми розуміємо, що немовлят легко відвернути такими речами, але це дійсно гра з вогнем. Краще почекати, поки дитина стане старшою і зможе сама тримати в руках, а не тикати нею йому в обличчя.• не пропусти