Є можливість не тільки зробити знімок за допомогою голосової команди, але і встановити таймер до 3 секунд.
Компанія Xiaomi продовжує підігрівати інтерес громадськості до свого нового смартфону Xiaomi CC9, який буде представлений на наступному тижні.
Наступний рекламний ролик демонструє можливості голосового управління фронтальною камерою, які реалізовані в Xiaomi CC9. Є можливість не тільки зробити знімок за допомогою голосової команди, але і встановити таймер до 3 секунд.
Варто додати, що аналогічну функцію компанія Samsung представила понад два роки тому з випуском смартфона Samsung Galaxy S8 і голосового помічника Bixby, правда через «особливості» роботи Bixby нею користувалися далеко не всі власники флагманських Galaxy.
https://twitter.com/xiaomishka/status/1143611968517017600
Офіційний анонс Xiaomi CC9 очікується 2 липня цього року.