Як аксесуар для iPhone.
Аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), добре відомий за своїми гучними прогнозами про продукцію Apple, видав нову порцію пророкувань. За даними аналітика, компанія Apple може представити окуляри доповненої реальності в середині 2020 року.
Окуляри будуть рахуватися як аксесуар для iPhone і в основному відіграватимуть роль додаткового екрана, передаючи основні функції з обчислень, роботі з мережею і позиціонуванню на смартфон. Такий підхід дозволить зробити окуляри тонкими і легкими.
Мін-Чі Куо вважає, що Apple планувала почати масове виробництво таких окулярів вже в четвертому кварталі поточного року, але, разом з тим, аналітик визнає, що плани можуть бути відкладені до другого кварталу наступного року.