Нова варіація буде відрізнятися своїм білим корпусом. Також вона отримає фірмовий стилус.
Samsung Galaxy Note9 у своїй новій версії з’явиться в продажі на цьому тижні. Очікується, що це відбудеться 23 листопада. Правда, поки лише на Тайвані.
Планшетофон абсолютно несподівано для багатьох «убрався» в білий колір. Це його не тільки не зіпсувало, але навіть додало певного шарму.
Стилус буде виконаний в тон девайсу.
Інформація про технічні подробиці новинки тримається в секреті. Samsung не розкриває характеристики нової варіації свого флагмана Galaxy Note9. Не виключено, що нововведення торкнуться не тільки зміни в кольоровій гамі.
У мережі вже висловлюють припущення, що ця версія, враховуючи різдвяні свята, може навіть подешевшати в порівнянні з попередньою. Проте, компанія Samsung ще не робила офіційної заяви, тому поки невідомо, з яким обсягом пам’яті буде доступна нова версія і чи подешевшає вона з нагоди свят.