Кольорові вогники і запах хвої, ароматна випічка й очікування подарунків. Чим порадувати себе на Різдво? Книжками, які цієї зимової пори зігріють вас своїми романтичними сюжетами і пристрасними сценами, дивовижними перипетіями і казковими хепіендами.
Бо Різдво — це смак родинного затишку і шоколадного пудингу (Кейт Форстер «Різдвяний пудинг з побажаннями» (ВСЛ, 2024), до якого добре п’ється фруктовий чай, гаряча кава або ніжне капучино з кав’ярні Марти (Мартін Олдріс «Кавові історії Різдвяної ночі» (Динаміка успіху, 2024).
Бо Різдво — це ті несподівані мрії, якими можна підсолодити собі життя (Кортні Коул «Різдвяне бажання» (#книголав, 2023).
Інколи Різдво — це зміни, яких потребуєш: усамітнення на екзотичному шотландському острові, пошуки себе й відчайдушне намагання стати кращою (Цері Гоулбрук «Віхола зимових бажань» (#книголав, 2024).
Інколи Різдво — це історія про зимову хатинку і карколомні затії з елементами фантастики (Крістіна Лорен «Різдвяні кружляння» (Віват, 2024).
Інколи Різдво — це сила жити далі, сміливість прийняти фатальний діагноз і те, чого не можеш змінити (Фенні Флеґґ «Різдво з червоним кардиналом» (КСД, 2022).
Інколи Різдво — це родинні секрети трьох поколінь і розгадка, яка дуже близько, хоч ми її не помічаємо (Шарі Лоу «Одного разу перед Різдвом» (КМ-букс, 2024).
Інколи Різдво — це спогади про минулі провини, це листи, які не наважуєшся відправити (Емілі Стоун «Різдвяний лист» (КМ-букс, 2024).
Інколи Різдво — це милі дрібнички, як, наприклад, в історії про двох різних жінок й одну чарівну сукню (Кортні Коул «Різдвяна сукня» (#книголав, 2022).
Інколи Різдво — це свято для шістьох у якомусь віддаленому готелі (Міллі Джонсон «Якби ж Різдво було щодня» (#книголав, 2024).
Інколи Різдво — це сюжет про сильних жінок і таємничого незнайомця (Сью Муркрофт «Любовні листи на Різдво» (ВСЛ, 2024).
Інколи Різдво — це квиток у пригоди, чиєсь зникнення, срібний ключик і чудесний потяг у невідомість (Карін Ерландссон, Петер Берґтінг «Різдвяний експрес» (Чорні вівці, 2024).
Інколи Різдво — це саме той день, який хочеш провести на самоті, а він раптом стає святом удвох (Емма Гезерінґтон «Це Різдво» (ВСЛ, 2024).
Інколи Різдво — це не один, а цілих дванадцять днів, що перевертають життя з ніг на голову (Меґґі Нокс «Обмін на Різдво» (#книголав, 2021), засипаючи подарунками, неочікуваними зустрічами, дивовижними пригодами, гострими суперечками, шаленими почуттями (Джеймс Паттерсон, Тед Сафран «Дванадцять шалених днів Різдва» (Віват, 2024).
Інколи Різдво — це суцільне випробування на міцність нервів, на здоровість глузду, на готовність жертвувати чимось. Коли батьки розлучаються, найкраща подруга зустрічається з твоїм колишнім, все йде шкереберть… тобі лишається поїхати у містечко зі символічною назвою Крістмас, щоби там відшукати для себе справжнє диво (Трейсі Андрін «Це Крістмас, крихітко» (Readberry, 2024).
Інколи Різдво — це чудесна атмосфера, у якій все одно чогось бракує. Або когось. Або просто солодких цілунків під омелою (Венді Лоджіа «Усе, що я хочу на Різдво» (Ранок, 2023), бо, як співається в одній популярній різдвяній композиції, — «All I Want For Christmas is You»…
авторка Роксолана Жаркова
спеціально для vsviti.com.ua