Раніше Honor давала користувачам вибирати між Windows і Linux.
З другої половини цього року після загострення стосунків з урядом США, компанія Huawei почала перекладати свої ноутбуки з Windows на Linux, роблячи їх тим самим ще й доступнішими для споживачів. Але якщо раніше моделі з цими ОС пропонувалися магазинами одночасно, то тепер Honor MagicBook 15 стартує відразу з Linux – Windows уже навіть не згадується.
На ноутбук вже можна оформити попереднє замовлення в Китаї, але характеристики його поки не оголошені. Крім, хіба що, обсягу SSD – він склав 256 ГБ, але будуть варіанти і з 512 ГБ. В основі апаратної платформи моделі очікуються процесори Intel Core 10-го покоління.
Всі подробиці та ціни будуть оголошені 26 листопада – Honor MagicBook 15 дебютує одночасно з флагманськими смартфонами Honor V30 і V30 Pro.