10 найкрасивіших місць у світі, які ви неодмінно повинні побачити

842

Природа нашої планети прекрасна.  У світі існує багато чудових місць, які потрібно відвідати хоча б один раз, щоб отримати дійсно задоволення від побаченого і спогади на все життя. Вони знаходяться у різних країнах світу, але дійсно варті вашого часу.

Ось 10 найкрасивіших місць на землі складений сайтом Wonderslist.

10 місце. Курортний готель Four Seasons Resort, острів Бора Бора

Проведіть хоча б один день у найкрасивішому готелі світу. Він знаходиться у мальовничому куточку Моту Тофарі на острові Бора Бора, Французська Полінезія. Це місце прикалад того, як люди можуть доповнити чудеса природи. Опинившись у тропічному раю, ви зможете відпочити у маленьких затишних віллах та насолодитися гармонією з природою. Готель Four Seasons Reasort отримав оцінку 9,5 з 10 на Booking.com

9 місце. Каток на озері Патерсволдсемер (Paterswoldse Meer), Нідерланди

Чи вдавалося вам взимку покататися на ковзанах на відкритому озері? Напевно, тільки одиниці можуть дати позитивну відповідь на це питання. Охочі провести активно відпочинок у зимовий час можуть поїхати на озеро Paterswoldse Meer. Взимку озеро вкривається товстим шаром льоду і місцеві жителі очищують його від снігу, роблячи доріжку. Її довжина становить 10 км. Кожного року тут висаджується «десант» любителів покататися на ковзанах з різних куточків Європи.

8 місце. Великий Будда (Tian Tan Buddha), Гонконг

Великий Будда – центр будиської віри на території Гонконгу. Кожного року сюди з’їжджаються багато туристів, щоб побачити статую заввишки 34 метри та масою 250 тонн. Великий Будда символізує гармонію між людством та природою. Цікавим є факт, що саме ця статуя дивиться на північ, хоча всі інші Великі Будди повернуті на південь. Наразі Tian Tan Buddha є найбільшою статуєю Будди у світі!

7 місце. Блакитні Печери, Греція

В Іонічному морі на острові Закінф знаходиться одна з перлин Греції – Блакитні Печери. Щоденно для туристів організовуються тури, щоб кожен зміг насолодитися такою красою природи. Кіанун Спілео є найбільшою печерою і саме вона приваблює людей.  Промені сонця, проникнувши крізь шпаринки між каменями, відбиваються на поверхні води різними відтінками. Вода у печерах прозора, тому кожен, хто наважиться поплавати, зможе побачити підводний світ навіть, якщо до дна цілих 4 метри.

6 місце. Прейкестолен (Pulpit Rock), Норвегія

Якщо ви вирішили подорожувати навесні, або на початку осені, то Норвегія буде чудовим варіантом для активного відпочинку. У цій країні існує багато мальовничих місць, але з кожним роком велику увагу привертає скеля з досить незвичайною назвою Прейкестолен (Кафедра Проповідника). Її поверхня майже повністю рівна, а розмір складає 25 на 25 метрів. Краєвид, який відкривається зі скелі є незабутнім! Любителям екстремального відпочинку пропонують зайнятися бейс-джампінгом – стрибки-польоти з парашутом зі скелі.

5 місце. Плітвіцькі озера (Plitvička jezera), Хорватія

Природа, якої майже не торкнулася людська рука знаходиться у серці Хорватії у Національному парку Плітвіцькі озера. Загальну кількість усіх озер, напевно, ніхто не рахував, а ось великих налічують 16! Усі озера між собою пов’язані й здається, що їм немає кінця. Навколо озер розкинулись ліси, які знаходяться під охороною. У Національному парку кожного року утворюються нові водоспади. Це єдине місце у світі де можна зустріти такий феномен (140 водоспадів).

4 місце. Бірюзові озера, Цзючжайгоу, Китай

До цих озера наче ніколи не торкалася людська рука. Вода на стільки блакитна і прозора, що можна побачити усе на дні озера. Бірюзові озера ще називають Озерами П’яти Квіток Китаю. У кожної з водойм є свій відтінок: бірюзовий, блакитний, зелений. На їх чистоту навіть не впливає опале листя дерев, що знаходяться навколо. Парк також відомий водоспадами, які пов’язані з озерами. Наприклад, висота водоспаду, який бере свій початок з озера Панда, складає 75 метрів.

Це місце користується популярністю серед художників та поетів, бо надихає їх на створення нових шедеврів. Бірюзові озера дійсно схожі на рай на землі!

3 місце. Форт Чітторгах, Індія

Поринути у світ древньої Індії ви зможете відвідавши форт Чітторгах, який знаходиться у північно-західній частині Індії. Це місце дійсно унікальне. Його історія починається з 8 століття і навіть зараз вид цього форту захоплює уяву. Починати знайомство з Чітторгах краще зі сторони древнього міста, мешканці якого живуть за традиціями своїх пращурів. На території форту залишилися старовинні храми (їх приблизно 130), біля яких пасуться корови – святі тварини в Індії. Також можна завітати до державного музею, що був свого часу дивовижним палацом, і побачити старовинні статуї та колекції зброї.

2 місце. Висячий міст Капілано, Північний Ванкувер, Британська Колумбія, Канада

Знайомство з Ванкувером туристи починають саме з цього мосту над річкою Капілано. Його довжина становить 140 м, а висота 70 м. З цієї висота ріка здається маленькою і вузькою. Як не дивно, але Висячий міст не державне, а приватне володіння. Це не заважає туристам приїжджати сюди! Кожного року кількість відвідувачів становить, приблизно, 800 тис. чоловік. Навколо мосту знаходиться чудовий парк для прогулянок, в якому можете побачити багато вікових дерев.

1 місце. Сад Маркесак, Візак, Франція

Сад Маркесак вважають перлиною Франції. Він був створений майже 3 століття тому і досі вражає своєю красою Територія саду становить 22 га з маленькими доріжками, лабіринтами та затишними куточками. Найбільшу увагу привертають кущі округлої форми. Такий садово-парковий стиль був притаманний Франції у 17-18 столітті. Органічно вписуються сюди й цікаві архітектурні рішення: скульптури, барельєфи, водоспади.

Сад Маркесак розташований на стрімкому схилі з видом на Перигір. Влітку є можливість насолодитися нічними виставами при свічках. Це місце дуже атмосферне та романтичне. Його варто побачити хоча б раз у житті!

Хоча б одне з вище вказаних місць у світі заслуговує вашої уваги. Чудові емоції та спогади після подорожі у ці куточки світу залишаться з вами на все життя!

автор Альона Гук спеціально для vsviti.com.ua

Поділись• не пропусти• магазин

• новини партнерів