Кращий за “Того, хто біжить по лезу”? Опублікоівно трейлер найдорожчого серіалу Netflix

444
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Netflix показав перший трейлер до найдорожчого серіалу за історію сервісу під назвою “Змінений вуглець” (Altered Carbon).

Серіал “Змінений вуглець” нагадає шанувальникам “Того, хто біжить по лезу” за своєю головною темою і шаленою вартістю. Стрімінговий сервіс Netflix почав змінювати пріоритети та заплатив за кожну серію футуристичного серіалу по 6-7 мільйонів доларів (!), що є рекордним за всю історію платформи! Зате історія, яку описав Річард Морган у своєму романі “Змінений вуглець”, отримає дуже якісний вигляд.

За сюжетом, у 25 століття люди дійшли до того, що навчились цифрувати людський розум. Тепер свою свідомість можна закинути на флешку, а тоді в будь-яке тіло. А от головний герой – Рік Декарт – колишній військовий, який звернув не туди. Через його вчинки йому світить півтисячоліття за ґратами, але єдиний шанс вийти на волю – розслідувати вбивства. Доволі незвично, коли твій замовник – вбитий мільйонер, щоправда, у новому тілі. І сам Рік тепер також має нову оболонку. Сподіваємося, серіал і справді компенсує витрачені гроші:

Поділись


• не пропусти• магазин

• новини партнерів