До біса Android. Huawei може перейти на операційну систему Sailfish

  360

  Після заборони Google, Huawei може використовувати в своїх смартфонах одну з версій операційної системи Sailfish. З чуток в мережі, компанія вже тестує нову ОС, пише НВ.

  Сага між китайським виробником гаджетів Huawei і владою США триває. У попередній серії адміністрація американського президента Дональда Трампа наказала Google заборонити Huawei використовувати їх операційну систему Android.

  Скриплячи зубами менеджери Google погодилися, хоча і розуміли, що втрачають серйозного клієнта. Натомість, у Huawei, за останніми даними, готують власну версію Android під кодовою назвою HongMeng.

  Але, на днях видання GSM Arena опублікувало звіт, згідно з яким Huawei може перейти на вже готову ОС Sailfish. Повідомляється, що один з менеджерів китайської компанії обговорював можливість переходу на цю операційну систему з міністром цифрового розвитку, комунікацій і мас-медіа Росії Костянтином Носковим. Можливо, компанія навіть тестує нову ОС на своїх пристроях.

  Спочатку Sailfish була розробкою для фінських смартфонів Jolla, але на початку 2018-го Ростелеком придбав більшість акцій компанії і оголосив операційну систему російською.

  Як і Android, ОС Sailfish заснована на Linux, і Huawei збирається використовувати в своїх смартфонах одну з варіацій цієї системи, яка називається Aurora.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин