Sony PlayStation 5 сильно розчарувала всіх покупців

  878

  Слідом за тим, як офіційний співробітник Sony озвучив дані про технічне оснащення PS5, заявивши про те, що її продуктивність виявиться на рівні 14 терафлопс, сталося неймовірне. Інсайдер порталу Seasoned Gaming Ейнслі Боуден заявив про те, що приставка Xbox нового покоління від компанії Microsoft, яка має кодове найменування Anaconda, виявиться краща PlayStation 5 у всьому. Вона виявиться значно потужнішою і красивішою, а щоб домогтися цього виробник доклав багато зусиль.

  Очікується, що новий Xbox буде забезпечувати потужність на рівні 16 тераплофс, і її вистачить для запуску ігор в 8K, але, звичайно, без частоти 60 кадрів в секунду. Новинка в особі Sony PlayStation 5 таким похвалитися абсолютно точно не зможе, тому вона гарантовано розчарує всіх покупців. Відомо, що базова версія PS5 обійдеться покупцям в $ 500.

  Офіційна презентація Sony PlayStation 5 відбудеться в кінці 2019 року, принаймні на це вказують усі факти, а ось початку продажів чекати доведеться до другої половини 2020 року. Єдине, що може врятувати PS5 на тлі нового Xbox від Microsoft, так це ексклюзивні відеоігри, однією з яких, за чутками, стане Grand Theft Auto VI. Саме за рахунок ексклюзивних ігор японська корпорація, можливо, зможе забезпечити своєму дітищу більш хороші продажі, ніж конкурент, але не все так однозначно. Слід дочекатися офіційних подробиць, перш ніж робити які-небудь остаточні висновки.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин