Нове велике оновлення для Windows 10 масово «вбиває» комп’ютери

  217

  Судячи з усього, співробітники Microsoft насправді заледащіли, тому що вже втретє за останні півтора року вони припустилися фатальної помилки. Оновлення Redstone 4 і Redstone 5 для Windows 10 виявилися провальними, а Redstone 6 не став винятком з правил. Це велике оновлення, яке вийшло 19 березня 2019 року за номером KB4489894, масово «вбиває» комп’ютери, причому так, що ними стає неможливо користуватися. При подібному розкладі користувач бачить синій «екран смерті», замість звичної ОС.

  Як повідомляють користувачі, після автоматичної установки оновлення KB4489894 їх комп’ютер перестав працювати, однак така проблема виникла не у всіх, але вона є масовою. Компанія Microsoft в цьому апдейті заявляє додавання підтримки ряду нових функцій і можливостей, а про будь-які нові системи захисту не сказано жодного слова. Уже відомо, що синій «екран смерті» виникає через те, що Microsoft допустила фатальну помилку зі шрифтами і символами, про це стало відомо від незалежних розробників.

  Так, зокрема, якщо в операційній системі Windows 10 до установки цього нового великого оновлення були включені символи EUDC для шрифту, після інсталяції апдейта комп’ютер вийде з ладу, тому що ОС відмовиться запускатися і, як наслідок, працювати. Таким чином, щоб уникнути неполадок, потрібно просто відключити дану настройку, а потім встановити апдейт. При цьому вкрай важливо не включати її навіть після поновлення до апдейта KB4489894, тому що інакше при наступному включенні комп’ютера виникне синій «екран смерті».

  Компанія Microsoft вже визнала, що її співробітники в черговий раз облажалася, тому вона пообіцяла виправити проблему в релізом нового патча, який вийде вже на початку квітня. Як і завжди в таких випадках, всім тим, хто вже зіткнулися з проблемою, потрібно самостійно відновити Windows 10, а якщо не виходить це зробити, то єдиний спосіб знову змусити комп’ютер працювати – перевстановити операційну систему, втративши при цьому всі особисті дані на тому диску, на який вона була встановлена.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин