Спадкоємець першого смартфона з камерою під екраном: ZTE Axon 30 отримає передову камеру

  46

  ZTE Axon 30 запропонує самі новаторські рішення в області камери і обробки зображень.

  У вересні цього року китайська компанія ZTE випустила перший в світі смартфон з фронтальною камерою, яка розташована під поверхнею дисплея. Зовсім недавно компанія анонсувала його поліпшену версію під назвою ZTE Axon 20 5G Extreme Edition.

  Тепер китайська компанія готується до випуску свого нового флагманського смартфона під назвою ZTE Axon 30. У соціальній мережі Weibo Ні Фей (Ni Fei), генеральний директор підрозділу смартфонів ZTE, офіційно заявив, що ZTE Axon 30 запропонує самі новаторські рішення в області камери і обробки зображень.

  Імовірно, презентація нового флагманського смартфона відбудеться на початку наступного року. Апаратною основою ZTE Axon 20 є SoC Qualcomm Snapdragon 765G, так що смартфон є представником середнього класу смартфонів, який першим отримав підекранну камеру. Що стосується ZTE Axon 30, то від смартфона чекають поліпшену підекранну камеру і флагманську начинку.

  Раніше на цьому тижні ZTE повідомила на заході, що в наступному році вона об’єднає три своїх мобільних бренди ZTE, Nubia і Red Devil/Red Magic. Крім того, виробник побудує 5000 магазинів по всьому Китаю.


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин