Попередження перед “лайком”: Twitter знайшов новий спосіб боротьби з дезінформацією

  35

  Засилля фейкової інформації в період пандемії коронавірусу і президентських перегонів в США змусило Twitter запустити нову функцію.

  Сервіс мікроблогів Twitter оголосив про запуск нової функції, яка повинна допомогти в боротьбі з поширенням дезінформаційних і фейкових повідомлень. Тепер соцмережа буде попереджати користувачів, якщо вони захочуть лайкнути твіт, який був позначений як відомості, що вводять в оману. Про це розробники розповіли в офіційному акаунті Twitter.

  Навесні 2020 року подібні попередження Twitter ввів при ретвітах публікацій з імовірно неправдивою інформацією. Це, за словами творців сервісу, дозволило знизити цитованість таких твітів і, відповідно, поширення фейкових повідомлень на 29%.

  На думку Twitter, маркування подібних постів вкрай важливе, щоб захистити користувачів соцмережі. Активну боротьбу з дезінформацією сервіс мікроблогів почав в 2020 році. Розробники говорять, що зараз дуже важливо пояснити людям, чому ті чи інші пости можуть ввести їх в оману, особливо це стосується повідомлень, пов’язаних з президентськими виборами в США, пандемією коронавірусу або маніпулятивними статтями ЗМІ.


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин