OnePlus 8T буде працювати на Android 11 прямо зі старту продажів

  42

  Схоже, новинка від OnePlus 8T стане першим смартфоном, випущеним не під егідою Google, який отримає останню версію Android з коробки.

  OnePlus повинен випустити свою новинку OnePlus 8T вже 14 жовтня — зовсім скоро. Крім очевидних поліпшень, дрібних і ще менше, OnePlus готує для фанатів сюрприз – OnePlus 8T буде працювати на останній Oxygen OS 11 на базі Android 11.

  OnePlus 8T стане першим смартфоном, що не відносяться до лінійки Pixel від Google, які працюють на Android 11 прямо з коробки — Корпорація добра представить свої новинки вже завтра. Цікаво, що минулого року OnePlus 7T став першим смартфоном, що працює на свіжому на той момент Android 10.

  На початку цього місяця компанія випустила відкриту бета-версію своєї Oxygen 11, і багато хто помітив, що остання версія прошивки від OnePlus виглядає дуже схожою на One UI від Samsung. Крім зовнішніх змін, OnePlus також поліпшить свій Always-on-Display. І ще в Oxygen OS 11 OnePlus попрацює над темним режимом — додасться можливість його планування.

  Крім серії OnePlus 8, OxygenOS 11 прилетить на всі смартфони OnePlus, починаючи з OnePlus 6, який почав продаватися в травні 2018 року. Більш ранні пристрої не отримають належної уваги. Однак для них існує величезна кількість кастомних прошивок, які повинні трохи поправити цю несправедливість.

  Джерело: OnePlus Forums


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин