Користувачі влаштували Google скандал через новий інтерфейсу YouTube

  583

  Оновлення програми для iPad «жахливе».

  Компанія Google оновила додаток відеосервісу YouTube для iPad і це вилилося в справжній скандал. Користувачам не сподобалася нова організація інтерфейсу і вони почали активно скаржитися в соціальних мережах.

  Ось, наприклад, відгук техноблогера Paul J: «О, YouTube, що ти зробила з додатком iPad. Це гірше, ніж пластик у смартфона за $999 ». Так, він теж залишився незадоволений рішенням Samsung щодо Galaxy Note20.

  Повертаючись до YouTube для iPad, тепер в стрічці рекомендованих роликів картки стали гігантськими і розтягнуті на весь екран за замовчуванням. В результаті, стрічка складається з величезних статичних картинок, які незручно переглядати. Такий формат зручний для смартфонів, але не для планшетів, на що користувачі і скаржаться.

  Команда підтримки YouTube в соціальній мережі Twitter швидко визнала проблему з інтерфейсом і повідомила, що вже працює над виправленням. Незабаром після цього було повідомлено, що проблема виправлена. Постраждалим користувачам рекомендується закрити програму і відкрити її заново, щоб мініатюри роликів повернулися до нормального розміру.

  Джерело: ixbt.com

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин