Apple офіційно оголосила про затримку iPhone 12

  440

  Таку заяву зробив особисто фінансовий директор компанії Лука Маестро.

  Компанія Apple опублікувала звіт про результати своєї діяльності в третьому кварталі поточного фінансового року, який пройшов для неї краще, ніж очікували аналітики.

  В ході конференції компанія Apple підтвердила численні чутки про те, що смартфони лінійки iPhone 12 не будуть випущені у вересні цього року, а затримаються на кілька тижнів. Дану заяву зробив особисто фінансовий директор компанії Лука Маестро (Luca Maestri).

  Як ви знаєте, в минулому році ми почали продавати iPhone в кінці вересня. В цьому році ми очікуємо, що постачання затримаються на кілька тижнів, – Лука Маестро

  Це означає, що лінійка iPhone 12 може бути запущена в жовтні або навіть листопаді поточного календарного року. Точна дата презентації буде оголошено компанією додатково.

  Тільки вчора авторитетний мережевий інформатор Джон Проссер (Jon Prosser) повідомив, що смартфони лінійки iPhone 12 і нові планшети iPad з’являться на ринку в жовтні.

  Також джерела з ланцюжка постачання стверджують, що у iPhone 12 і iPhone 13 немає шансів отримати екрани з частотою 120 Гц.

  Джерело: ixbt.com


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин