Telegram перейшов в наступ на Apple

  72

  Компанія подала антимонопольну скаргу на комісію в App Store.

  Видання Financial Times повідомляє, що компанія Telegram подала антимонопольну скаргу в Єврокомісію через 30% сервісного збору, який діє в магазині App Store компанії Apple.

  Відповідний документ був направлений керівникові відділу з питань конкуренції Єврокомісії Маргрет Вестагер (Margrethe Vestager). У скарзі йдеться про те, що, що Apple повинна дозволити власникам її пристроїв завантажувати програмне забезпечення не тільки з App Store, але і з інших джерел.

  У червні Маргрет Вестагер вже повідомляла про те, що відносно компанії Apple ведуться два антимонопольні розслідування. Ще до Telegram компанії Spotify і Rakuten також поскаржилися на те, що Apple забирає собі 30% доходу від продажів всіх додатків в App Store. Джерело додає, що Apple отримує внаслідок 30-відсоткової комісії понад 1 мільярд доларів в місяць.

  Нагадаємо, в червні засновник популярного месенджера Telegram Павло Дуров заявив, що регулятори вже 10 років ігнорують монополію Apple і Google на установку додатків для iOS і Android і божевільну комісію в 30%. Він заявив, що через це «користувачі платять більше, стартапи та цілі галузі руйнуються або ніколи не з’являються».

  Джерело: ixbt.com

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин