Apple випустить новий додаток для Windows 10

  34

  Основним клієнтом Apple Music на цій платформі як і раніше залишається iTunes, підтримка якого на Mac вже припинена.

  Програмне забезпечення Apple протягом багатьох років було доступне на платформі Windows, включаючи iTunes, підтримка якого на Mac була припинена, але він як і раніше є основним клієнтом музичного сервісу Apple Music для операційної системи Microsoft. Проте стало відомо, що в поточному році Apple випустить новий додаток для Windows 10.

  Згідно з інформацією, опублікованою італійським сайтом Aggiornamenti Lumia, компанія готує до запуску додаток в магазині Microsoft Store. Поки неясно, про який додаток йде мова, але неважко уявити, що це може бути Windows-клієнт для стрімінгового сервісу, наприклад, Apple Music або Apple TV+. У минулому році Apple наймала розробників для «створення мультимедійних додатків наступного покоління для платформи Windows». Компанія прямо вказала, що вакансії вимагає досвіду роботи з універсальною платформою Windows (UWP), яка є базовою для додатків Windows 10.

  iTunes доступний в Microsoft Store з 2018 року, але це все ж класична програма для комп’ютерів, а не UWP-додаток. Оскільки на Mac тепер є окремий додаток для Apple Music, те ж саме скоро може з’явитися і для Windows 10. Apple TV+ на поточний момент доступна на Smart TV і багатьох ТВ-приставках, так що напевно наступною платформою стане Windows.

  Додатки UWP можуть працювати як на ПК з Windows, так і на консолі Xbox One, яка багатьма користувачами використовується як мультимедійний центр. Тому поява додатків Apple Music і Apple TV+ матиме вирішальне значення в розширенні цих сервісів.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин