PlayStation 5 вже з’явилася на Amazon

  45

  Sony оголосить ціну PlayStation 5 найближчим часом.

  Японська компанія Sony повинна випустити консоль наступного покоління PlayStation 5 цієї осені. Компанія Sony вже розкрила дизайн консолі, а також її апаратну начинку, але тримає в секреті дату виходу і ціну.

  Нещодавно на німецькому Amazon з’явилася сторінка PlayStation 5, вчора її також запустили на сайті Amazon Australia. Найбільший онлайновий магазин описує характеристики консолі, інформацію про її аксесуари, але чесно каже, що не знає, коли консоль з’явиться в продажу. Втім, інформація може помінятися зовсім скоро.

  Минулого тижня аналітик Роберто Серрано (Roberto Serrano) підкреслив, що Sony оголосить ціну PlayStation 5 найближчим часом. На Amazon Australia з’явилася не тільки версія PS5 з оптичним приводом, але і сторінки ґеймпада Dualsense, зарядної станції для двох контролерів, мультимедійного пульта дистанційного керування, камери та навушників Pulse 3D.

  З чуток, версія PlayStation 5 з оптичним приводом може пропонуватися за ціною 499 доларів, а версія без такого буде на 100 доларів дешевшою.

  Також відомо, що користувачі зможуть випробувати гри в PS Store, попередньо не завантажуючи їх, як це працює в хмарних сервісах.

  Джерело: ixbt.com

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин