Huawei готує конкурента для Samsung Galaxy Z Flip і Motorola Razr. Новинка може називатися Mate V

  68

  Неясно, коли вона вийде.

  Компанія Huawei подала заявку на реєстрацію торгової марки Mate V. Джерела вважають, що так буде називатися новий гнучкий смартфон виробника. Спочатку багато хто подумав, що Mate V вийде замість нового Mate X, тільки матиме дещо іншу конструкцію і буде складатися дисплеєм всередину, як і Samsung Galaxy Fold. На це натякав відповідний патент Huawei.

  Однак відомий інсайдер Бен Гескін (Ben Geskin) роздобув іншу інформацію, яка вказує на те, що Huawei Mate V буде схожий не на Galaxy Fold, а на Galaxy Z Flip, тобто це буде гнучка розкладачка.

  На зображеннях можна бачити витягнутий дисплей, досить великий модуль основної камери і виріз для фронтальної, ймовірно, призначений в тому числі для розміщення блоку датчиків, відповідальної за роботу функції Face Unlock.

  Поки неясно, коли взагалі вийде Mate V, не кажучи вже про його форм-фактор і дизайн, але можна припустити, що апарат можуть показати восени разом з лінійкою Mate 40 і новим Mate X.

  Що ж стосується інсайдера, Гескін не раз ділився інформацією, яка потім підтверджувалася. Наприклад, свого часу він опублікував рендер Huawei P40 Pro, який, як потім виявилося, був дуже близький до реального дизайну апарату.

  Джерело: ixbt.com

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин