Xiaomi розкрила головну особливість нових телевізорів Redmi X

  25

  У більшості телевізорів при перегляді динамічних сцен часто виникають розриви зображення через низьку частоту кадрів.

  Лу Вейбінг (Lu Weibong), який обіймає посаду президента Xiaomi Group China і генерального директора Redmi, залишив на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo новий постер, що описує одну з особливостей лінійки телевізорів Redmi X.

  За словами топ-менеджера Xiaomi, в більшості телевізорів при перегляді динамічних сцен часто виникають розриви зображення через низьку частоту кадрів. У нових телевізорах реалізована система MEMC (Motion Estimation/Motion Compensation – оцінка руху/компенсація руху), яка дозволяє відображати всі сцени максимально плавно. Також було підтверджено, що телевізори працюватимуть з частотою оновлення зображення 60 Гц.

  Раніше було оголошено про те, що в лінійку увійдуть моделі Redmi Smart TV X65, Redmi Smart TV X55 і Redmi Smart TV X50, які будуть відрізнятися діагоналлю екрану. Лу Вейбінг заявив, що розумні телевізори лінійки Redmi X мають чудові характеристики, пропонують найвищу якість зображення, відмінний дизайн і вражаючу звукову систему.

  Презентація Redmi Smart TV X65, Redmi Smart TV X55 і Redmi Smart TV X50 відбудеться 26 травня одночасно з показом смартфона Redmi 10X.

  Джерело: ixbt.com

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин