Нова версія Opera для Android отримала важливе поліпшення

  51

  Сьогодні норвезька компанія Opera Software оголосила про цілий ряд поліпшень в своєму браузері Opera для Android, які поряд з популярними наявними функціями, такими, наприклад, як вбудований блокувальник реклами, забезпечать користувачам, як заявляють розробники, швидкий браузинг навіть в завантажених мережах.

  В Opera користувачі можуть обмежити використання пропускної здатності мережі, активувавши режим низького споживання каналу в настройках браузера. Це дозволяє швидше завантажувати сторінки, споживаючи при цьому менше даних. Щоб користувачі могли контролювати економію даних, Opera перемістила іконку функції в ліву частину адресного рядка, де кожен може бачити скільки даних було зекономлено і при необхідності відключити функцію. Ця ікона з’являється, як тільки режим економії включений в налаштуваннях.

  Для збільшення швидкості браузинга в завантажених мережах Opera рекомендує активувати функцію блокування реклами, що прискорює завантаження сторінок. При цьому користувач може деактивувати цю функцію для окремих сайтів, тим самим підтримуючи творців контенту.

  У новій версії свого Android-браузера, розробники Opera представили також поліпшену функцію збережених сторінок, яка тепер дозволяє зберігати будь-який веб-сайт для читання в офлайні. Таким чином, розділ зі збереженими сторінками може стати колекцією статей і сайтів, які будуть доступні навіть без підключення до інтернету.

  Крім того, Android-користувачі тепер мають можливість кастомізувати місце зберігання збережених сторінок. Це означає, що якщо закінчився обсяг внутрішньої пам’яті, то сторінку завжди можна зберегти на зовнішню карту і після цього переміщати збережений контент між пристроями при необхідності.

  Вивчаючи сценарії поведінки користувачів, розробники Opera помітили, що вони як і раніше рідко використовують адресний рядок на стартовій сторінці і часто в ній вводять більше символів, ніж необхідно, для переходу на найбільш відвідувані сайти. У новій версії свого Android-браузера Opera впровадила автозаповнення для експрес-панелі. Це означає, що як тільки користувач почне друкувати слово, що збігається з URL або назвою елемента експрес-панелі, воно буде одразу автозаповнене прямо в адресному рядку. Після цього досить буде всього одного кліка для переходу без необхідності вибирати варіанти з запропонованого списку.

  Оновлення в новій версії Opera для Android також торкнулися вбудованого в браузер крипто-гаманця, dApp-портала і можливості Web 3-браузинга. Також Opera стала підтримувати IPFS, децентралізоване «безхмарне сховище» і крипто-доменні адреси, завдяки партнерству з Unstoppable Domains, яке дозволяє давати прості імена адресами крипто-гаманців.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин