Путін швидше віддасть Кремль: Сенцов пояснив, чому домовитися з Москвою про Крим не вийде

  758

  Український режисер, колишній політв’язень Кремля Олег Сенцов вважає, що за Путіна Росія за жодних умов не поверне Україні Крим, і єдина стратегія України та її союзників – послідовно тиснути на Москву.

  Таку заяву Сенцов зробив в інтерв’ю “Українській правді”.

  “Тут потрібно розуміти, що Путін Крим не віддасть, це неможливо. Він простіше віддасть Кремль, ніж віддасть Крим. Отже, продовжувати намагатися з ним домовитися про Крим не можна. Донбас він теж на наших умовах не поверне”, – зазначив режисер.

  “Отже, потрібно тиснути – це єдина стратегія як України, так і світової спільноти. Ми маємо на нього тиснути, не дати йому стабілізувати політичну, економічну, соціальну ситуацію всередині Росії”, – продовжив він.

  Сенцов зазначає, що в перспективі режим Путіна в Росії все одно приречений, оскільки в РФ не залишилося самостійних інституцій, не зациклених на фігурі чинного президента.

  “І будь-яка людина, що прийде на зміну Путіну, буде змушена шукати підтримки за кордоном, щоб спертися на їх політичний вплив і підтримку, тому що всередині країни у неї не буде такого. І в цій ситуації ми можемо за допомогою західних партнерів посісти жорстку позицію щодо невизнання нової влади без повернення наших територій”, – уклав він.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин