Скандал набирає обертів. Банківські додатки почали блокувати Samsung Galaxy S10 і Galaxy Note10

  107

  Поки вразливість зі сканером відбитків пальців не буде усунена.

  Проблема зі сканером відбитків пальців в смартфонах серії Galaxy S10 і Galaxy Note10 продовжує розростатися. Після того, як корейський виробник визнав її і пообіцяв випустити програмне оновлення з виправленням, деякі банківські додатки почали блокувати смартфони як небезпечні.

  Розробники деяких додатків, що покладаються на аутентифікацію за відбитками пальців, заборонили користувачам Galaxy S10 завантаження і установку з Google Play Store. Інші — відключили функцію аутентифікації за відбитками в додатку. Іноді це стосується і Galaxy Note10.

  Користувачі соціального новинного ресурсу Reddit розповіли і про більш жорсткі заходи з боку британського NatWest (Національний Вестмінстерський банк). Додаток було видалено з Google Play Store для користувачів Galaxy S10 і Galaxy S10+.

  Щоб уникнути подальших проблем, Samsung радить користувачам Galaxy Note10, Note10 10+, а також Galaxy S10, S10+ і S10 5G з такими плівками прибрати даний захист зі смартфонів і утримуватися від його використання до виходу оновлення. Виправлення повинно з’явитися в найближчі дні.

  Джерело: Piunikaweb

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин