Xiaomi Mi Band 5 отримає неймовірні можливості і низький цінник

  4446

  Нам стало відомо про таку майбутню новинку, як Xiaomi Mi Band 5. Їй приписують безліч різних особливостей, починаючи від топового технічного оснащення і закінчуючи передовим дизайном. Само собою, що не обійдеться і без нових можливостей. Як і завжди в таких випадках, по частині «заліза» нова модель виявиться кращі за будь-яку стару.

  За рахунок цього вона буде не тільки швидше «думати», але ще і зможе більш точно відслідковувати показники фізичної активності. Що стосується зовнішнього вигляду, то у випадку з Xiaomi Mi Band 5 користувачі отримають 1,2-дюймовий AMOLED-дисплей, що займає більшу частину простору на лицьовій частині, а прикритий він виявиться загартованим склом. По частині форм-фактора новинка мало чим відрізнятиметься від своїх попередників, тобто це як і раніше буде капсула, яку можна зустріти в ремінець. За рахунок цього такі можна міняти менш ніж за 10 секунд.

  По частині функціональних можливостей фітнес-трекер нового покоління абсолютно точно повалить всіх покупців в шок, так як він зможе проводити ЕКГ, тобто створювати електрокардіограму роботи серця.

  Крім цього, за рахунок спеціальних датчиків, Xiaomi Mi Band 5 виявиться здатний відображати рівень пологи в організмі і показувати рівень стресу. На основі цих двох чинників браслет зможе давати своєму власникові різні поради, наприклад, більше розважатися або просто спати. Всі ці можливості виявляться реалізовані вже через програмне забезпечення, яке в новинці також виявиться на висоті.

  Цінник пристрою не повинен змінитися, зберігшись на рівні 179 юанів (800 гривень). При такій низькій вартості, а також таких багатих можливостях, новий фітнес-трекер від компанії Xiaomi абсолютно точно приємно порадує всіх покупців, так як дозволити собі його покупку зможуть абсолютно всі, а безліч різних ремінців допоможуть виділитися з натовпу, створивши свій власний Mi Band 5, тим більше що користувачам нададуть можливість кастомізації циферблата будь-яким зручним способом. Презентація такого наручного гаджета відбудеться вже в середині 2020 року, але зате її продажі почнуться відразу після цього.

  Зазначимо, що нещодавно Xiaomi показала свій найкращий браслет Mi Band 4, який вже можна купити трохи дорожче 1000 грн, а в Китаї ціни починаються від 25 доларів за версію без NFC.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин