Рожеве озеро Хіллер (5 фото)

1276

Рожеве озеро Хіллер (1)

Озеро Хіллер є рожевим озером на Острові Міддл, найбільшому з островів, які складають Архіпелаг Речерч в Західній Австралії. Озеро має цікавий колір темно-рожевої жувальної гумки. Саме така відмінна ознака архіпелагу змушує пасажирів літаків витягати свої шиї, щоб побачити Хіллер з висоти. Озеро складає приблизно 600 метрів завдовжки, і оточене оправою з піску і щільною лісистою місцевістю евкаліптів. Вузька смуга дюн, покритих рослинністю, відділяє його на півночі від океану.

На відміну від інших кольорових озер в світі, таких як Ретба в Сенегалі і солоних водойм в затоці Сан-Франциско, поки не було доведено походження рожевого кольору Озера Хіллер. Вважається, що колір міг з’явитися результатом фарби, створеної організмами Dunaliella і Halobacteria, що мешкають в солоних водоймах. Інша гіпотеза – те, що рожевий колір відбувається через червоні бактерій halophilic. Те, що це не обман зору і не заломлення світла, може бути доведено, просто набравши воду з озера Хіллер в контейнер – рожевий колір буде видно досить чітко.

Одні з перших доказів існування озера Хіллер на Міддл Айленд відносяться до часу журналів Метью Фліндерса, британського дослідника і гидрографа в 1802. Фліндерс піднявся на найвищий пік Середнього Острову (тепер відомий як Пік Фліндерса), щоб розглянути навколишні води, коли він зіткнувся з цим чудовим рожевим озером. За винятком кількох років, коли тут вівся видобуток солі, острів і його чудо природи були майже недоторканими, з тих пір вони надають відвідувачам одне з найдивовижніших уявлень про природні чудеса в світі.

Рожеве озеро Хіллер (1)

Рожеве озеро Хіллер (2)

Рожеве озеро Хіллер (3)

Рожеве озеро Хіллер (4)

Рожеве озеро Хіллер (5)

також читайте ТОП 10 Найкрасивіші озера світу

Поділись• не пропусти• магазин

• новини партнерів