Замок Балморал

114
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Замок Балморал в Шотландії не може похвалитися древньою історією – він був побудований в середині 19 століття. Між тим, це одне з найвідоміших подібних споруд на території країни – це літня резиденція британської королівської сім’ї.

Замок Балморал придбала королева Вікторія в 1852 році, і з тих пір він так і залишається у власності монарха. Стара будівля, перш що було замком, було зруйновано, а поруч з ним в 1856 за проектом архітектора Вільяма Сміта був побудований новий прекрасний замок, в якому все було облаштовано відповідно до смаків самої королеви та її чоловіка принца Альберта.

Замок Балморал був збудований в шотландському стилі і за архітектурним стилем нагадує колишній, знищений замок. Покупка англійською королевою шотландського замку стала кроком вперед на шляху відродження культури Шотландського високогір’я. Вікторія прикрасила свої покої картатими тканинами, разом з іншими членами королівської сім’ї відвідувала Ігри горців, іншими способами всіляко підкреслювала свою близькість до Шотландії.

Любов Вікторії до замку Балморал і всьому шотландському передалася і її нащадкам – щорічно в липні і серпні насолодитися гірськими пейзажами Шотландії сюди приїжджають члени королівської родини.

Замок Балморал (6)

Замок Балморал (5)

Замок Балморал (4)

Замок Балморал (3)

Замок Балморал (2)

Замок Балморал (1)

Поділись

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ• магазин

• новини партнерів