Дивовижний королівський замок Пелеш, Румунія (17 фото)

Одна з головних визначних пам’яток Румунії знаходиться на середньовічному шляху, який з’єднує Валахію і Трансільванію. Саме тут, у мальовничому куточку Карпатських гір був побудований замок Пелеш (Castelul Peleş).

Він розташований у північно-західній частині румунського міста Синаї. Бухарест – столиця Румунії знаходиться від замка на відстані 135 кілометрів, місто Брашов в 60 кілометрах. Побудовано спорудe в стилі неоренесанс в період з 1873 по 1914 роки. Свою назву замок отримав на честь гірської річки, що протікає в безпосередній близькості. У наш час цей старовинний королівський палац вважається історичним і культурним пам’ятником країни.

Відвідування замку стало доступним для туристів після революції в Румунії. Відвідати ці місця прагнуть румунські та іноземні туристи. У Синаї знаходиться великий туристичний комплекс, в який разом з замком Пелеш входить і замок Пелішор, розташований поблизу.

Крім дивовижної архітектури двох замків туристів вражають тераси, які з неймовірною гармонійністю вписуються в садовий ландшафт. Вони прикрашені красивими фонтанами, вишуканими сходами, урнами, левами, статуями з каррарського мармуру і різними чудернацькими декоративними деталями. Головний вхід прикрашає велична статуя короля Кароля Першого, яку виліпив італійський скульптор Рафаелло Романелли. Привертає увагу туристів і статуя королеви Єлизавети, на якій вона зображена вишитою. Вишивка вважається традиційним румунським ремеслом. Поряд з туристичним комплексом можна купити зразки народно промислу та сувеніри.

У замку налічується більше 160 кімнат. Всі вони вишукано декоровані і розкішно обставлені. Тут зберігаються багаті колекції творів мистецтва, які включають вироби з срібла і золота, фарфор, меблі, обладунки та зброю, килими та гобелени, європейську живопис і скульптуру.

Замок Пелеш, Румунія (1)

Замок Пелеш, Румунія (2)

Замок Пелеш, Румунія (3)

Peles-Castle-in-Romania-romania-28059887-1024-683

Romania-Peleisor_Castle_winter_Wallpaper

Peles-dvorac-Rumunija

Замок Пелеш, Румунія (4)

Замок Пелеш, Румунія (5)

Замок Пелеш, Румунія (6)

Замок Пелеш, Румунія (7)

Замок Пелеш, Румунія (8)

Замок Пелеш, Румунія (9)

Замок Пелеш, Румунія (10)

Замок Пелеш, Румунія (11)

Замок Пелеш, Румунія (12)

Замок Пелеш, Румунія (13)

Замок Пелеш, Румунія (14)

Замок Пелеш, Румунія (15)

Замок Пелеш, Румунія (16)

Замок Пелеш, Румунія (17)Напишіть свій коментар